Wyszukiwałeś:

kryzys X

motoryzacyjny X

. Znaleziono 275 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kryzys motoryzacyjny

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 275 wszystkich):

Wątek na forum: Dobre wyniki pomimo kryzysu

To prawda nam kryzys motoryzacyjny jakos zbytnio nie zagraza poza tym nawet nie bardzo jest go widac poniewaz coraz wiecej nowych aut jezdzi po naszych drogach jak chocby Alfa MiTo ,która jest moim marzeniem ~adam

 

Kryzys szansą na lepsze jutro

Kryzys - to chyba ostatnimi czasy najbardziej znienawidzone słowo przezwszystkich przedstawicieli branży motoryzacyjnej. I oczywiście najważniejszypowód całego zła, jakie miało miejsce w ostatnich miesiącach wbranży. Paradoksalnie jednak może się okazać, o ile podjęte zostanąprzemyślane kroki, iż w dłuższej perspektywie może on przynieść więcejkorzyści.

 

Kryzys? No i co z tego?

Sytuacja w polskim przemyśle motoryzacyjnym jest trudna. Kryzys na dobrezagościł w naszym kraju, chociaż wygląda na to, że rządzący nie traktujątego poważnie. Fabryki z branży samochodowej mają spore problemy, a jak narazie nie zapowiada się na to, że ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń.Inne kraje oferują pomoc, a u nas kończy się jak zwykle na obietnicach.

 

Czy branża motoryzacyjna obroni się sama?

Pomoc ze strony państwa, uruchomienie środków publicznych nastąpidopiero wówczas, gdy sektor motoryzacyjny sam nie upora się z trwającymkryzysem. Takie stanowisko Ministerstwa Gospodarki można było usłyszeć nazakończonym właśnie Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach.

 

"Im gorzej tym lepiej"

Kryzys gospodarczy najsilniej dotyka jak dotąd duże koncerny samochodowe,które odnotowują spadki sprzedaży. Jak na razie całkiem znośna jestza to sytuacja niezależnych warsztatów, zarówno tych zrzeszonychw sieciach warsztatowych, jak również warsztatów nie będących wżadnej sieci.

 

NSZZ Solidarność: w motoryzacji coraz gorzej

W Warszawie odbyło się zebranie Sekcji Krajowej Przemysłu MotoryzacyjnegoNSZZ "Solidarność", które w całości poświecone byłosytuacji w zlokalizowanych w Polsce zakładach motoryzacyjnych. Wedługzwiązkowców sytuacja w branży jest coraz gorsza.

 

Kryzys? Na zdrowie!

Już blisko od roku globalny kryzys finansowy niepodzielnie rządzi w mediach.Ekonomiści przerzucają się czarnymi wizjami braku rządowej odpowiedzi naspowolnienie gospodarcze a analitycy prezentują kolejne pesymistyczne dane.Mało kto jednak zwraca uwagę, że kryzys niesie za sobą także pozytywneskutki.

 

Boom w Chinach, kryzys w USA, nadzieja w Europie

Nieregularny obraz rysuje się na światowym rynku biorąc pod uwagę sprzedażaut w maju, w poszczególnych regionach globu. Prawdziwy boom notująponownie Chiny, w Stanach Zjednoczonych kryzys trwa w najlepsze, a w Europiezauważalne jest jego powolne wyhamowywanie.

 

Branża pojazdów użytkowych - powrót na drogę wzrostu

Kryzys w branży motoryzacyjnej w latach 2008/2009 bardziej niż samochodyosobowe dotknął sektor pojazdów użytkowych. Kryzys zostałpogłębiony w wyniku nałożenia się na niego cyklicznego spowolnienia,które doprowadziło do spadków sprzedaży sięgających nawet ok.60%. Obecnie eksperci rynkowi z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc nawzrosty w tym segmencie rynkowym.

 

Motoryzacja kołem napędowym polskiej gospodarki

Przemysł motoryzacyjny –  to druga co do wielkości obrotówbranża w Polsce. Blisko 10 proc. wartości polskiej produkcji przemysłowej ico szósta złotówka z polskiego eksportu pochodzi z motoryzacji.Problemem polskiej motoryzacji jest ogromne uzależnienie branży od koniunkturyw innych krajach Europy, a także coraz mniejsza dynamika nowych inwestycji. Cozrobić, by rozwój motoryzacji w większym stopniu przyczyniał się dotworzenia miejsc pracy, rozwoju gospodarki i wzrostu poziomu życia w naszymkraju?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kryzys motoryzacyjny".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019