Wyszukiwałeś:

kryzys

. Znaleziono 562 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kryzys

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 562 wszystkich):

Wątek na forum: Kryzys? No i co z tego?

G...o nie kryzys zwykłe sztuczne zamieszanie spowodowane przez Amerykanów żeby podciągnąć ich podupadłe znaczenie gospodarce na świecie ~Robert

 

Wątek na forum: Kryzys? Na zdrowie!

Kryzys już widać. Chcę kupić nowy samochód to są zapisy na 3-6 miesięcy na przód.. Jeszcze trochę kryzysu i będą talony ~Greg12

 

Kryzys szansą na lepsze jutro

Kryzys - to chyba ostatnimi czasy najbardziej znienawidzone słowo przezwszystkich przedstawicieli branży motoryzacyjnej. I oczywiście najważniejszypowód całego zła, jakie miało miejsce w ostatnich miesiącach wbranży. Paradoksalnie jednak może się okazać, o ile podjęte zostanąprzemyślane kroki, iż w dłuższej perspektywie może on przynieść więcejkorzyści.

 

Kryzys nie ominie Fiata

W Polsce marka Fiat kojarzona jest przede wszystkim z produkowanymi w Tychachmałymi autami. Na razie kryzys nie dotknął tej fabryki, bo wciąż jest popytna niewielkie samochody. W gorszej sytuacji są pozostałe polskie zakłady,produkujące części dla tego koncernu.

 

Kryzys ominie targi w Genewie

Dokładnie za dwa tygodnie rusza 79. już edycja międzynarodowej wystawysamochodowej w Genewie - największa tego typu impreza w Europie w pierwszejpołowie roku. I choć kryzys w różny sposób nęka branżęmotoryzacyjną, to jednak wydaje się, iż jakieś większe kłopoty ominągenewskie targi.

 

Kryzys? No i co z tego?

Sytuacja w polskim przemyśle motoryzacyjnym jest trudna. Kryzys na dobrezagościł w naszym kraju, chociaż wygląda na to, że rządzący nie traktujątego poważnie. Fabryki z branży samochodowej mają spore problemy, a jak narazie nie zapowiada się na to, że ktoś wyciągnie do nich pomocną dłoń.Inne kraje oferują pomoc, a u nas kończy się jak zwykle na obietnicach.

 

Kryzys? Na zdrowie!

Już blisko od roku globalny kryzys finansowy niepodzielnie rządzi w mediach.Ekonomiści przerzucają się czarnymi wizjami braku rządowej odpowiedzi naspowolnienie gospodarcze a analitycy prezentują kolejne pesymistyczne dane.Mało kto jednak zwraca uwagę, że kryzys niesie za sobą także pozytywneskutki.

 

Boom w Chinach, kryzys w USA, nadzieja w Europie

Nieregularny obraz rysuje się na światowym rynku biorąc pod uwagę sprzedażaut w maju, w poszczególnych regionach globu. Prawdziwy boom notująponownie Chiny, w Stanach Zjednoczonych kryzys trwa w najlepsze, a w Europiezauważalne jest jego powolne wyhamowywanie.

 

Kryzys, ale co dalej?

Dziś branża motoryzacyjna przeżywa kryzys. Kryzys, który objawia sięnadmiarem – mamy za dużo samochodów ciężarowych stojących naparkingach, za dużo długów, kosztów, podatków dopłacenia i za dużo kierowców, których chcąc nie chcąc trzebazwalniać. Brakuje tylko pieniędzy.

 

Branża pojazdów użytkowych - powrót na drogę wzrostu

Kryzys w branży motoryzacyjnej w latach 2008/2009 bardziej niż samochodyosobowe dotknął sektor pojazdów użytkowych. Kryzys zostałpogłębiony w wyniku nałożenia się na niego cyklicznego spowolnienia,które doprowadziło do spadków sprzedaży sięgających nawet ok.60%. Obecnie eksperci rynkowi z optymizmem patrzą w przyszłość, licząc nawzrosty w tym segmencie rynkowym.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022