Wyszukiwałeś:

kujawsko-pomorskie X

drogi X

krajowe X

droga X

krajowa X

55 X

grudziadz X

. Znaleziono 8 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kujawsko-pomorskie drogi krajowe droga krajowa 55 grudziadz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Średnicówka i most połączy Grudziądz z A1

Gdański Transprojekt będzie wykonawcą kompleksowej dokumentacji projektowejna budowę II etapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu. Wykona także projektodcinka od węzła autostradowego Grudziądz do skrzyżowania z ul.Południową. W ten sposób rozwiązany zostanie problem połączeniaśrednicówki z autostradą A1.

 

Grudziądz: pre-umowa na średnicówkę

Została podpisana pre-umowa na realizację budowy II etapu Trasy Średnicowej wGrudziądzu od ul. Droga Łąkowa do ul. Południowej i etapu III od węzła„Grudziądz” do połączenia z drogą krajową nr 55.

 

Wystartował II Etap budowy Trasy Średnicowej w Grudziądu

4 sierpnia oficjalnie rozpoczęto „Budowę Trasy Średnicowej Etap II odul. Droga Łąkowa do ul. Południowej” w Grudziądzu. Pierwszą łopatęwbito uroczyście u zbiegu ulic Hallera i Al. Solidarności w miejscu, gdziepowstanie wiadukt.  Koszt budowy II etapu Trasy Średnicowej to ponad 48 mln zł. Zgodnie z umową prace powinny zakończyć się w ciągu 15miesięcy od daty podpisania umowy, czyli pod koniec września 2011 r.

 

Grudziądz przymierza się do Trasy Średnicowej

Ustalono szczegóły dotyczące przekazania przez GDDKiA grudziądzkiemusamorządowi pełnej dokumentacji III podetapu Trasy Średnicowej w Grudziądzu.Samorząd ma otrzymać dokumentację jeszcze w marcu br. Wówczas naprzełomie marca i kwietnia możliwe byłoby ogłoszenie przetargu na wykonawcętej inwestycji.

 

Prace nad Trasą Średnicową w Grudziądzu

W Grudziadzu trwają prace budowlane III podetapu Trasy Średnicowej. Etap tenzaplanowano jako odcinek drogi klasy G o długości  2,7 km z węzłemdrogowym - wiaduktem na wysokości ul. Konstytucji 3-go Maja oraz  mostkiemnad rzeką Rudniczanka. To strategiczna inwestycja dla miasta - droga pozwolipołączyć węzeł Grudziądz autostrady A1 z drogą krajową nr 55.

 

Utrudnienia w Grudziądzu

Ul. Kasprowicza na odcinku od ul. Nad Torem do ul. Chełmińskiej (DK 55) wGrudziądzu jest zamknięta dla ruchu. 

 

Postępy na III etapie Trasy Średnicowej w Grudziądzu

Trwa budowa drogi łączącej węzeł Grudziądz na autostradzie A1 z drogąkrajową nr 55. Ekipy budowlane pracują jednocześnie przy konstrukcji mostu,wiaduktu i nawierzchniach jezdni.

 

Grudziądz: remont Chełmińskiej zakończony

Zakończyła się modernizacja odcinka ul. Chełmińskiej (DK 55) w Grudziadzu.Prace prowadzono na odcinku od ulicy Bydgoskiej do Kraszewskiego.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018