Wyszukiwałeś:

kupno X

nowego X

samochodu X

. Znaleziono 28 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kupno nowego samochodu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 28 wszystkich):

Tata Indica: ekonomiczna porażka

3.25 Bzdurne dane dotyczące tego modelu autana wszelkich dostępnych stronach internetowych.Jedyna zaleta to niska cenazakupu nowego samochodu,ale przy tak "ekonomicznym" spalaniu,doradzam kupnomarkowego auta.

 

Chevrolet Aveo internetowym samochodem roku!

W rocznym rankingu Top Ten platformy mojeauto.pl, który jest zestawieniemnajbardziej popularnych modeli w internecie, w ubiegłym roku zwyciężyłChevrolet Aveo wyprzedzając w końcowej klasyfikacji Forda Focusa i SkodęFabię.

 

Renesans Trabanta

Decyzja została podjęta. W 2009 roku na targach motoryzacyjnych we Frankfurciezostanie zaprezentowany prototyp nowego Trabanta. Jest więc spora szansa, iżauto to powróci na drogi!

 

Volvo ułatwia kupno używanej ciężarówki

Kupno używanego samochodu zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. I nie chodzitu tylko o auta osobowe, ale również o pojazdy ciężarowe. Volvowprowadziło właśnie specjalny program, który ma zapewnićbezproblemowe i bezpieczniejsze rozwiązania w zakresie zakupu używanegosamochodu ciężarowego.

 

UE za dopłatami do nowych aut

Bardzo możliwe, że już wkrótce we wszystkich krajach Unii Europejskiejzostaną wprowadzone analogiczne przepisy wprowadzające dopłaty do kupowanychnowych samochodów.

 

Jeśli nie chcesz brać kredytu na auto

Kupno nowego samochodu to dla wielu, a nawet większości naszych rodakówco najwyżej marzenie ściętej głowy. Brak tak dużej gotówki, nakredyt nie ma szans. Dlatego też zmienione od 1 lipca przepisy mogą okazaćsię dla nich prawdziwym wybawieniem. Uregulowane zostały zasady dotycząceleasingu konsumenckiego i można spodziewać się, że niebawem liczba tego typuofert zwiększy się niczym grzyby po deszczu.

 

A może używane części?

Od momentu wejścia Polski do Unii Europejskiej i otwarcia się granic, rynekużywanych aut ma się w naszym kraju świetnie. Obecnie niemal każdy możepozwolić sobie na nabycie samochodu, gorzej jednak później z jegoutrzymaniem. Dlatego często rodzi się pokusa, aby do jego naprawwykorzystywać również używane części. Będzie taniej, ale czybezpieczniej?

 

Ford Mondeo: Całkiem niezłe auto

4.75 Kupiłem go w salonie.Ten samochód nigdymnie nie zawiódł na trasie - fakt nie mam dużego przebiegu na te lata alezbytnio go nie oszczędzałem jeżdżąc po naszych powiatowych drogach.Doserwisu jeździłem na przeglądy , raz z powodu naprawy zadrapań ...

 

Zmiana zasad wypowiadania OC

Już w lutym zaczną obowiązywać nowe zasady wypowiadania umówubezpieczenia OC komunikacyjnego w odniesieniu do wszystkich zawartych polis.Niby kierowcy mają mieć łatwiej, ale jednocześnie zwiększa się ryzykozakupu samochodu z nieaktualną polisą. A coraz bardziej gęsta sieć wyłapujewłaścicieli pojazdów, którzy nie dotrzymują obowiązku zawarciaumowy OC.

 

Mitsubishi z unijnymi dopłatami

Polski oddział Mitsubishi, działając z Deutsche Bank Polska, uruchomiłprogram, dzięki któremu przedsiębiorcy kupujący nowy model markiMitsubishi mogą skorzystać z unijnych dopłat i zaoszczędzić tym samym nawet9 proc.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kupno nowego samochodu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019