Wyszukiwałeś:

kursy X

jazdy X

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kursy jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Prawo jazdy za darmo?

W ramach projektu 'Transport-mobilny rynek pracy' finansowanego ze środkówEuropejskiego Funduszu Społecznego oraz budżetu państwa możliwe będziezrobienie prawa jazdy całkowicie za darmo. Miasto Lublin jako jedno zpierwszych w Polsce oferować będzie takie kursy dla mieszkańców.

 

Szkoła jazdy zapłaci?

Kolejne kontrowersje wokół egzaminów na prawo jazdy. Jednak tymrazem nie chodzi o skandal korupcyjny, tylko rozwiązania jakie zaproponowałjeden z szefów Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi.Wedle jego pomysłu, kolejny oblany przez kursanta egzamin powinien byćdofinansowywany z kasy szkoły jazdy, która go szkoliła.

 

Prawo Jazdy w Szkole Auto

Pierwsza grupa uczestników kursu nauki jazdy prowadzonego przez SzkołęAuto podeszła do egzaminu na prawo jazdy kat. B.

 

Szkoły jazdy doszkalają nielegalnie

Większość działających w naszym kraju ośrodków szkoleniakierowców działa nielegalnie prowadząc kursy reedukacyjne dlaosób, które, mimo posiadania uprawnień do kierowania samochodem,czują się niepewnie za kierownicą. Takie stanowisko zajęło ostatnioMinisterstwo Infrastruktury.

 

Będą odbierać prawko

Osobom pokonującym wiele kilometrów za kierownicą i często przy tymłamiącym przepisy ruchu drogowego te propozycje zmian z całą pewnością nieprzypadną do gustu. Zlikwidowane mają zostać bowiem kursy, na którychmożna obecnie zredukować otrzymane punkty karne, a za przekroczeniedopuszczalnego limitu prawo jazdy zostanie odebrane, a nie, jak dziś,cofnięte.

 

Prawa jazdy podrożeją!

Podwyżka podatku VAT o jeden punkt procentowy z początkiem 2011 roku dotknienas wszystkich. Jednak przy okazji zmian w ustawie o podatku od towarów iusług nasi rządzący wprowadzają i inne rozwiązania mające, w zamyśle,ratować budżet państwa. Podatkiem VAT objęte zostaną, zwolnione do tejpory, kursy na prawo jazdy.

 

Rewolucyjne zmiany wchodzą w życie

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał ustawę o kierujących pojazdami,która po wielu latach i licznych poprawkach w końcu wejdzię w życie.Wśród najważniejszych nowości warto wymienić kursy reedukacyjne dlapiratów drogowych, nadzór nad młodymi kierowcami oraz zmiany wkategoriach prawa jazdy.

 

Będzie trudniej o prawo jazdy

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości zapisać się na kurs prawa jazdy,to pospiesz się. Już niedługo w życie wejdą zmiany, zgodnie zktórymi już egzamin teoretyczny na prawo jazdy może dla wielukandydatów okazać się nie do przejścia. Trudniejsze życie miećbędą także świeżo upieczeni kierowcy.

 

Łatwiej zostać taksówkarzem bądź instruktorem jazdy

Nasi rządzący biorą się za deregulację dostępu do zawodów. Napierwszy ogień pójdzie łącznie 49 zawodów, w tym m.in.taksówkarze, egzaminatorzy osób ubiegających się o prawo jazdyoraz instruktorzy nauki jazdy. Zapowiadane zmiany mają skutkować m.in.zmniejszeniem cen za usługi świadczone przez te osoby.

 

Prawo jazdy 2016 - zmiany w przepisach

Dwuletnia kwarantanna, dodatkowy kurs doskonalenia techniki jazdy orazobowiązkowy kurs teoretyczny po zdaniu egzaminu - między innymi takie zmianyczekają kursantów w 2016 roku. Zobacz, co jeszcze w przyszłym rokuzmieni się w przepisach na prawo jazdy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "kursy jazdy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019