Wyszukiwałeś:

kwalifikacje

. Znaleziono 92 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: kwalifikacje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 92 wszystkich):

Polska najlepsza w Europie Środkowo-Wschodniej

Ankietowani przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową przedstawicielefirm z różnych branż stwierdzili, że Polska jest najbardziejatrakcyjną lokalizacją dla inwestycji w regionie. Polska zdobyła w badaniu4,7 pkt. na 6 możliwych i znalazła się na pierwszym miejscu w rankingunajatrakcyjniejszych lokalizacji inwestycyjnych.

 

Kia Lotos Cup: Runda nr 2 - Poznań

Jeszcze nie opadły emocje po inauguracyjnym wyścigu na torze Hungaroring, azawodniczki i zawodnicy startujący w wyścigach samochodowych z cyklu Kia LOTOSCup rozpoczęli przygotowania do drugiej rundy, która odbędzie się wnajbliższy weekend na torze w Poznaniu.

 

"Młodzi" kierowcy z listkiem i okresem próbnym

Nowe kategorie prawa jazdy, zmiana wieku uprawniająca do uzyskania prawka iwreszcie dwuletni okres próbny dla "młodych" kierowców- to najważniejsze zmiany, jakie wprowadzi nowa ustawa o kierującychpojazdami, a której założenia właśnie przyjęła RadaMinistrów.

 

F1: Specjalne kwalifikacje w Monako?

Bruno Senna (HRT) proponuje, by w GP Monako najwolniejsi kierowcy osobnościgali się w kwalifikacjach. Robert Kubica uważa, że to dobry pomysł.

 

Scirocco R-Cup: Wysoka forma Polaków

Wyścig uliczny na Norisring wygrał Stefano Proetto. Jest to jego pierwszezwycięstwo w pucharze Volkswagen Scirocco-R. Drugie miejsce zajął MaciekSteinhof, który umocnił swoje prowadzenie w klasyfikacji generalnej.Podczas wyścigowego weekendu było jednak znacznie więcej polskichakcentów.

 

F1: Wrócą "opony kwalifikacyjne"?

Szef sportu w Pirelli Paul Hembery zdradził, że jego firma zaproponowałazespołom powrócenie do używania specjalnego zestawu opon,wykorzystywanych tylko w kwalifikacjach przed Grand Prix.

 

Scirocco R-Cup na torze Brands Hatch

Na brytyjskim torze można było podziwiać, aż czterech kierowców,którzy zapisali się na kartach historii sportu motorowego i mniej lubbardziej otarli się o Formułę 1 . Polscy kierowcy zajęli trzecie i jedenastemiejsce, a w zwyciężył Szwed - Ola Nilsson.

 

Wątek na forum: laweta powyżej 3,5t jakie dokumenty do prowadzenia?

Witam. Mam pytanie, Czy do prowadzenia lawety do przewożenia samochodów powyżej DMC 3,5t są potrzebne jakieś dodatkowe dokumenty, kwalifikacje, czy wystarczy samo prawo jazdy kat. C? Damian1333

 

Rajd Polski: Kwalifikacje dla Kubicy

Stało się to, czego oczekiwali licznie zgromadzeni kibice na trybunach toru wMikołajkach. Robert Kubica okazał się najszybszy podczas odcinkakwalifikacyjnego, przed 70. LOTOS Rajdem Polski. Mimo prawa wyboru pierwszejpozycji startowej zdecydował, że na odcinki specjalne wyjedzie dopiero jakoczwarty.

 

Porsche na pole position w Le Mans

Wczoraj późnym wieczorem zakończyły się kwalifikacje do najbardziejemocjonującego wyścigu sezonu - 24 h Le Mans. Pierwsza trójka nastarcie to prototypy z Zuffenhausen.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019