Wyszukiwałeś:

lamborghini X

miura X

aventador X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini miura aventador

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Lamborghini: Dwie niespodzianki w Genewie

Najnowsze plotki z Włoch mówią, że na zbliżające się wielkimikrokami targi w Genewie producent aut z Santa'a Agata przywiezie dwa nowe supersamochody. Czy zobaczymy następcę Gallardo?

 

Specjalne Lamborghini na 50-te urodziny

W przyszłym roku legendarna marka Lamborghini będzie obchodzić swoje 50-teurodziny. Aby uczcić ten fakt producent aut z Sant'a Agata zamierzaprzedstawić światu nowy, jubileuszowy model.

 

Urodzinowy tort od Lamborghini

Producent samochodów z Sant'Agata na targach w Szanghaju zaprezentowałlimitowaną wersję swojego topowego modelu. Powstanie jedynie 100 sztukAventadora LP 720-4 50° Anniversario.

 

Lamborghini Warszawa już otwarte!

Rynek samochodów luksusowych, czyt. egzotycznych, w Polsce rozwija sięprężnie od pięciu lat. Wczoraj w Warszawie otwarto salon kolejnegoegzotycznego producenta - Lamborghini.

 

Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce - superszybki byk

Wystarczą dodatkowe dwie litery w nazwie dowolnego Lamborghini, a już fanomsuperaut zwężają się źrenice i skacze tętno: SV to skrót od Superveloce, a więc super szybkości.

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 
 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lamborghini miura aventador".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023