Wyszukiwałeś:

lamborghini X

miura X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini miura

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

 

Lamborghini Miura: Młoda legenda

Włoski producent supersportowych Lamborghini na targi samochodowe w Los Angelesprzygotował koncepcyjnego następcę legendarnego modelu Miura. Jak na razieseryjna produkcja auta nie wchodzi w grę.

 

Nowe Lamborghini Murcielago

Model LP640 - taki symbol nosi najnowsza generacja jednego z najbardziejkultowych aut super-sportowych Lamborghini Murcielago. Włoski demonprędkości, który zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym wGenewie jest jeszcze szybszy, mocniejszy i bardziej agresywny.

 
 
 

Parada Lamborghini

Podczas gdy w naszym kraju odbywają się mniej lub bardziej poprawnepolitycznie parady, we włoskim Sant`Agata Bolognese odbyła się właśnieparada samochodów marki Lamborghini ku czci Murcielago.

 

Specjalne Lamborghini na 50-te urodziny

W przyszłym roku legendarna marka Lamborghini będzie obchodzić swoje 50-teurodziny. Aby uczcić ten fakt producent aut z Sant'a Agata zamierzaprzedstawić światu nowy, jubileuszowy model.

 

Lamborghini Miura od Roda Stewarta

Samochód należący niegdyś do samego Roda Stewarta trafi dosprzedaży. Salon Amari Super Cars wystawi go za kwotę ponad 6,75 milionazłotych.

 

Lamborghini odrestaurowało wyjątkową Miurę SV

45 lat temu na targach w Genewie Lamborghini zaprezentowało światu modelMiura SV. Ten egzemplarz został odrestaurowany. Włoska marka spędziła rokna odrestaurowaniu wyjątkowego egzemplarza Miury, który trafi naimprezę Amelia Island Concours d'Elegance.

 

Forza Horizon 3 - znamy listę samochodów

Jeszcze do niedawna lista samochodów, które pojawią się w grzeForza Horizon 3 ograniczała się do Lamborghini Centenario. Producent gryujawnił właśnie listę 150 modeli, którymi będziemy mogli sięprzejechać po wirtualnym torze.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lamborghini miura".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023