Wyszukiwałeś:

lamborghini X

murcielago X

lp640 X

. Znaleziono 24 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini murcielago lp640

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 24 wszystkich):

Nowe Lamborghini Murcielago

Model LP640 - taki symbol nosi najnowsza generacja jednego z najbardziejkultowych aut super-sportowych Lamborghini Murcielago. Włoski demonprędkości, który zostanie zaprezentowany na Salonie Samochodowym wGenewie jest jeszcze szybszy, mocniejszy i bardziej agresywny.

 

640 KM w kabrio!

Lamborghini Murcielago, kwintesencja włoskiej stylistyki i porażającej mocy,od teraz oferowane jest w wersji roadster z otwieranym dachem. 640 KM wkabriolecie to poważna sprawa.

 

Murcielago od Versace

Co mają wspólnego producenci samochodów i światowi projektancimody? Okazuje się, że całkiem dużo. Lamborghini umożliwi swoim klientompersonalizację wyglądu zamawianego samochodu przy pomocy specjalnychpakietów wyposażenia przygotowanych przez dom mody Versace.

 

Ekskluzywne Lamborghini

Podczas gdy największy rywal marki spod znaku byka zadecydował o tym że w tymroku nie pojawi się na targach NAIAS, Lamborghini postanowiło wykorzystać tąnieobecność prezentując dwie ekskluzywne wersje Murcielago LP640 orazGallardo LP560-4. 

 

Jubileuszowe Murcielago dla Chin

W taśm produkcyjnych w Sant`Agata Bolognese zjechało właśnie LamborghiniMurcielago z numerem seryjnym 4.000. Samochód w ostrym, pomarańczowymkolorze trafi do nabywcy w Chinach.

 

Wyjątkowe Lamborghini tylko dla Chin

Podczas trwających obecnie targów motoryzacyjnych w Pekinie Lamborghinizaprezentowało samochód przeznaczony wyłącznie dla odbiorców zrynku azjatyckiego.

 

Unikatowe Lamborghini

Firma Unicate zaprezentowała unikatowe Lamborghini Murcielago LP640 YencieriEdition. Zobaczmy co ukrywa się pod tą długą nazwą.

 

Koniec Murcielago!

5 listopada to dzień w którym ostatnie Lamborghini Murcielago zeszło ztaśmy produkcyjnej. Ostatni egzemplarz numerem 4.099 trafił do klienta zeSzwajcarii.

 

Lamborghini LP700 - wielki przeciek

Do sieci wyciekły wszystkie możliwe informacje na temat następcy,legendarnego już, Murcielago - LP700.

 

Camaro Z/28 potwierdza swoje walory

Świetne wyniki uzyskane na torze Nürburgring potwierdzają ogromne ambicjetopowej odmiany Chevroleta Camaro. Czas, jaki wykręciła wersja Z/28, jestlepszy od Porsche 911 Carrera S czy Lamborghini Murcielago LP640.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lamborghini murcielago lp640".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018