Wyszukiwałeś:

lamborghini X

salon X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lamborghini salon

Spróbuj też wyszukać: tico

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Lamborghini wraca na prostą

Włoski producent sportowych oraz luksusowych samochodów marki Lamborghiniodnotował wzrost sprzedaży po zakończeniu pierwszej połowy tego roku. Wporównaniu z zeszłym sprzedaż wypadła lepiej aż o 45 procent.

 

Lambo w Meksyku

Ciekawostka - Lamborghini, znana włoska marka supersamochodów,podpadająca bezpośrednio pod Audi, które podpada bezpośrednio pod VW,czyli w zasadzie należąca do Volkswagena, właśnie wchodzi na meksykańskirynek.

 

Lamborghini zastrzegło nowa nazwę

Wszystko wskazuje na to, że powoli potwierdzają się informacjemówiące o nowym modelu Lamborghini, który ma zadebiutowaćpodczas zbliżających się targów motoryzacyjnych w Pekinie. Otokolejny dowód.

 

Lamborghini Gallardo w dwóch odsłonach

Rozpoczęte targi w Paryżu przynoszą dwie włoskie premiery pochodzące z jednej stajni. Lamborghini zmieniło model Gallardo LP 560-4 oraz prezentujenową wersję LP 570-4 Edizione Tecnica. Oto dwa nowe wcielenia Gallardo imiejmy nadzieję, że to już ostatnie.

 

SUV od Lamborghini szykowany na 2017 rok

Stephan Winkelmann, szef Lamborghini podczas targów motoryzacyjnych wDetroit zdradził plan na wprowadzenie na rynek SUVa z logo byka.

 

Lamborghini oficjalnie już od kwietnia w Polsce

O tym, że samochody Lamborghini oficjalnie będzie można kupić w Polscemówi się już od kilku tygodni. Teraz wiadomo, że pierwszy salon tejmarki zostanie otwarty w kwietniu.

 

Lamborghini Warszawa już otwarte!

Rynek samochodów luksusowych, czyt. egzotycznych, w Polsce rozwija sięprężnie od pięciu lat. Wczoraj w Warszawie otwarto salon kolejnegoegzotycznego producenta - Lamborghini.

 

Lamborghini Aventador LP 750-4 Superveloce - superszybki byk

Wystarczą dodatkowe dwie litery w nazwie dowolnego Lamborghini, a już fanomsuperaut zwężają się źrenice i skacze tętno: SV to skrót od Superveloce, a więc super szybkości.

 

Lamborghini Miura od Roda Stewarta

Samochód należący niegdyś do samego Roda Stewarta trafi dosprzedaży. Salon Amari Super Cars wystawi go za kwotę ponad 6,75 milionazłotych.

 

Lamborghini myśli o jeszcze mocniejszym SUV-ie

Jeszcze model Urus nie zawitał do salonów, a w Sant Agata Bolognesemyślą już o mocniejszej wersji tego modelu. Właśnie docierają do nasplotki na temat modelu Superveloce.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lamborghini salon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023