Wyszukiwałeś:

lampy

. Znaleziono 683 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lampy

Spróbuj też wyszukać: lampy przednie lampy tylne lampa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 683 wszystkich):

Czarne znów jest trendy

Firma Hella zaprezentowała właśnie nową serię ekskluzywnych reflektorówakcesoryjnych w wersji przyciemnionej na czarno. Nowe lampy zostałyprzygotowane dla dwóch modeli niemieckiego Volkswagena: Golfa Plus oraz PassataB6.

 

Innowacyjne lampy w BMW 5

Trzy i pół roku po wejściu na rynek nowego BMW Serii 5, auto otrzymałoface-lifting obejmujący również zmianę reflektorów. Inżynierowie Helliwraz z kolegami z BMW opracowali m.in.: nowe reflektory główne oraz tylnelampy zespolone.

 

Przyciemniane lampy Helli

Hella uzupełnia program akcesoryjny dla Volkswagena Passata Varianta. Do gamyzostały wprowadzone przyciemniane, czerwono-czarne lampy akcesoryjne wykonane wtechnologii LED. Dzięki temu właściciele tej wersji będą mogliindywidualizować swoje auto w tym samym stopniu co posiadacze limuzyn.

 

Nowe lampy i MMI w Audi S5

Przyszły rok dla Audi S5 będzie stał pod znakiem lekkiego odświeżenia.Najpierw pod jego maską pojawi się nowy 333-konny silnik z doładowaniem, aprzy okazji otrzyma on nowoczesne lampy oraz system MMI trzeciej generacji.

 

Części lampy przeciwmgielnej

Lampa przeciwmgielna jest to dodatkowy reflektor montowany z przodu oraz z tyłu pojazdu.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Lampy tylne

Lampa tylna jest to element oświetlenia samochodu. Występują one po obu skrajnych stronach tyłu samochodu. W skład lampy tylnej wchodzi zespolony klosz lampy oraz żarówki.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Wątek na forum: Lampy w corsie B 1994 r.

Z racji tego, że nie za bardzo znam się na takich sprawach mam pytanie czy lampy tylne przeznaczone do corsy B 3drzwiowej będą pasować również do takiej corsy w wersji 4drzwiowej ? ~Nieznająca

 

Wątek na forum: woda w bagażniku, zaparowane lampy

W moim dwuletnim Aurisie także zauważyłem skraplającą się wodę wewnątrz przednich i tylnych lamp. Jeszcze nie zgłaszałem tego faktu w serwisie i zastanawiam się czytając Wasze komentarze czy warto zgłaszać - bez końca będą wymieniać mi lampy, a przecież nie o to chodzi. Drugim ważniejszym problem...

 

Wątek na forum: Brak oświetlenia tylnej lampy

Witam . Po odpaleniu silnika pojawił się alarm oświetlenia tylnej lampy . Niestety to nie problem spalonej żarówki , bowiem nie działa cała lampa . Wnętrze lampy suche , kable całe , masa podpięta , styki ok . Proszę o poradę. ~Tomek

 

Lampy OLED w BMW M4

Producenci przestawiają się z tradycyjnych żarówek na coraz bardziejwyrafinowane formy oświetlenia. BMW zaprezentowało kilka dni temu zupełnienowe tylne lampy wykorzystujące technologię OLED.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018