Wyszukiwałeś:

lancuch X

dostaw X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lancuch dostaw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wincanton ogłasza wstępne wyniki finansowe

Pomimo spowolnienia gospodarczego, wyniki finansowe firmy Wincanton z roku narok wzrastają. W ostatnim roku finansowym 2008/2009, zamkniętym 31. marca 2009odnotowano ponad 9% wzrost przychodu firmy. U podstaw dobrych wynikówWincanton stoi prężna baza biznesowa w Wielkiej Brytanii oraz szybka reakcjana wyraźny kryzys.

 

Producent przyczep i naczep inwestuje w Kostrzynie

Henschel Engineering Automotive Sp. z o.o. rozpocznie swoją działalność naterenie Kostrzyńsko-Słubickiej SSE. Firma będzie realizowała projektinwestycyjny dotyczący rozbudowy zakładu produkującego naczepy, przyczepyoraz elementy do ich konstrukcji.

 

Poddostawcy motoryzacyjni muszą sie łączyć

Branża poddostawców przemysłu samochodowego musi zostać skonsolidowanaaby mogła osiągnąć rentowność – wynika z badań firmy doradczejRoland Berger Strategy Consultants.

 

MCS w Żorach ma nowe umowy

Powołana w marcu 2009 roku przez ZETKAMA S.A. spółka zależna MCS Sp. zo.o. w Żorach dynamicznie rozwija swoją działalność w zakresie produkcjielementów metalowych wytwarzanych metodą obróbki skrawaniem orazrur giętych i dziurowanych, stosowanych w układach wydechowychsamochodów.

 

105 mln euro zainwestuje Bridgestone w Poznaniu

Bridgestone Europe ogłosił decyzję o rozbudowie fabryki w Poznaniu, wktórej produkowane są opony do samochodów osobowych na rynekeuropejski. Warta około 105 milionów Euro inwestycja pozwoli zwiększyćmoce produkcyjne fabryki o 5 600 opon na dobę.

 

W ArcelorMittal Poland na razie nagrody

Organizacje związkowe działające w ArcelorMittal Poland S.A. zawarłyporozumienie z pracodawcą o uruchomieniu w 2010 roku w spółcenagród dla pracowników. Będzie to wstęp do rozmów natemat właściwych podwyżek pensji – podkreślają związkowcy.

 

Amerykański koncern przyciągnie nowe inwestycje

20 września 2010 r., amerykański przedsiębiorca: Pittsburgh Glass Worksotrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenieLegnickiej SSE. Inwestor zakupił 22,6-hektarową działkę inwestycyjną naterenie średzkiej części kompleksu inwestycyjnego "ŚrodaŚląska-Miękinia". Jest to pierwszy inwestor, który zdecydowałsię na inwestycję w tej podstrefie, jakkolwiek nie ostatni, zgodnie zzapowiedziami amerykańskiego koncernu. Wkrótce na terenie ŚrodyŚląskiej pojawią się kolejne firmy współpracujące z PGW.

 

Motoryzacyjny aftermarket daje pracę

W 2010 roku w firmach związanych z rynkiem części i usług motoryzacyjnychpracowało 220 tysięcy Polaków - informują organizatorzy V KonferencjiNiezależnego Rynku Motoryzacyjnego. To ogromny potencjał biorąc pod uwagę,że dealerzy samochodowi zatrudniali tylko ok 15 tys., a producencisamochodów ok. 25 tys. osób

 

Coraz więcej części z polskich fabryk

W styczniu wartość eksportu motoryzacji wyniosła ponad 1,6 mld euro. Az o 40procent zwiększyła się sprzedaż części i komponentów. Katastrofa wJaponii może jednak zahamować tą tendencję.

 

Stomil Sanok wyróżniony przez Volvo

Stomil Sanok dołączył do grona dostawców wyróżnionych nagrodąVolvo Cars Quality Excellence Award (VQE).

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lancuch dostaw".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019