Wyszukiwałeś:

laser

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: laser

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Z TravelPilot Rome w nieznane

Tak sie sklada ze jestem posiadaczem tego badziewia. Nawigacja dziala idealnie, jeszcze mnie nie zawiodla nawet w najwiekszych niemieckich miastach. Podrozowanie po Frankfurcie jest proste jak po wiosce. Dzieki pojawiajacej sie mapce mozna nawet zobaczyc w jak ostry zakret bedziemy wjezdz...

 

Pracować w "Rollsie"...

Są piekielnie drogie, a prowadzenie ich jest podobno mniej stresujące niżleżenie i opalanie się na plaży. To samochody Rolls-Royce zcharakterystyczną statuetką 'Spirit of Ecstasy' na masce. Produkowane odpodstaw ręcznie, na specjalne życzenie klientów. Wysoka jakość iniepodważalny prestiż modeli brytyjskiej marki to także zasługapracowników. Beata Nogawka, jedna z siedmiu osób pochodzących zPolski zatrudnionych w fabryce Rolls-Royce'a w miejscowości Goodwoodopowiedziała nam między innymi o zwyczajach panujących w firmie.

 

Super-radar dla policji

Można go używać we mgle i przez szybę, jest odporny na upadek i działaniewarunków atmosferycznych. Taki nowoczesny, laserowy radar (Ultralyte lti20-20) znajduje się obecnie na testach policjantów z olsztyńskiejdrogówki.

 

Laserowy HUD + [VIDEO]

General Motors jako pierwszy koncern w 1988 roku wprowadził na ryneksamochód z wyświetlaczem HUD (Head Up Display). Zaraz po nim kilkuproducentów również wprowadziło tą przełomową jak na oweczasy technologię.

 

Produkcja tramwajów Solarisa z nowej hali

Firma Solaris zaprezentowała nową halę i linię produkcyjną konstrukcjistalowych tramwajów. W fabryce zlokalizowanej w Środzie Wlkp., powstająpierwsze Solarisy Tramino dla Poznania. Przy produkcji tak zwanych pudełtramwajowych zatrudnionych jest 120 osób. Zastosowana technologia pozwalana wytwarzanie zestawu pudeł dla tramwaju pięcioczłonowego o długości 32metrów w ciągu jednego tygodnia przy pracy na dwóch zmianach.

 

Laser zastąpi świecę zapłonową

Szykuje się rewolucja w silnikach spalinowych. Według japońskichnaukowców dni świecy zapłonowej są już policzone. Ten kluczowykomponent może odejść już niebawem do lamusa. Wszystko za sprawą nowegowynalazku.

 

Prezentacja Solarisa Tramino

Solaris zaprezentował lokalnym władzom oraz przedstawicielom prasy pierwszyegzemplarz tramwaju Solaris Tramino dla Miejskiego PrzedsiębiorstwaKomunikacyjnego w Poznaniu. Firma przedstawiła także hale produkcyjne, wktórych odbywa się końcowy etap wytwarzania nowoczesnych,niskopodłogowych pojazdów szynowych marki Solaris.

 

Solaris prezentuje Tramino i hale produkcyjne

Solaris zaprezentował pierwszy egzemplarz tramwaju Solaris Tramino dlaMiejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu. Firma przedstawiłatakże hale produkcyjne, w których odbywa się końcowy etap wytwarzanianowoczesnych, niskopodłogowych pojazdów szynowych marki Solaris.

 

Światła w technologii LED to przeżytek

Światła diodowe są teraz dostępne w wyposażeniu praktycznie każdego nowego samochodu. Jeśli nie ma ich w katalogu opcji lub nasz samochód jest z ery "przed diodowej" to i tak bez przeszkód możemytakie światła zakupić praktycznie w każdym sklepie motoryzacyjnym bądź winternecie. Technika ma to do siebie, że nigdy nie stoi w miejscu a cały czassię rozwija. BMW idzie krok naprzód i chce montować w przyszłościświatła laserowe w swoich samochodach.

 

Wątek na forum: Światła w technologii LED to przeżytek

LED-y w autach segmentu middle-coast są dostępne tylko w najdroższych wersjach w PL - Redaktorze. Producenci traktują Polaków jak Bangladesz. Więc dla Polaków LEDy-y to nie przeżytek. Nowa rewolucja świetlna Polaków nie obchodzi , bo nawet LED-y w nowym aucie to sensacja. Jak Pan chcesz zamontowa...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019