Wyszukiwałeś:

lauda

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lauda

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

F1: Co się dzieje z Hamiltonem?

Zdaniem trzykrotnego mistrza świata Formuły 1, Nikiego Laudy faworyt domistrzowskiego tytułu Formuły 1 w sezonie 2008, Lewis Hamilton zmierza w złymkierunku. Według Austriaka młody kierowca sam niepotrzebnie wywiera na sobiedużą presję, która prawdopodobnie jest jeszcze spowodowana tym, żeLewis Hamilton wciąż nie może pogodzić się z zajęciem drugiego miejsca wubiegłym sezonie.

 

F1: Sprawdź jak zmienił się bolid Kubicy

Grand Prix Hiszpanii będzie czasem wielkiej próby dla ekip, któreprzespały początek sezonu. Udoskonalenia na pierwszą europejską rundęsezonu przygotował każdy zespół, ale największy optymizm panuje wobozie Ferrari.

 

10 hitów F1 w 2009 roku

Rafał Kazimierczak, dziennikarz Przeglądu Sportowego podsumował tegorocznysezon Formuły 1. O to 10 hitów tegorocznego sezonu w królowejmotosportu.

 

Lauda: Vettel powinien odpuścić

Niki Lauda, legenda wyścigów Formuły 1 uważa, że w obecnej sytuacji wRed Bullu, Sebastian Vettel powinien odpuścić walkę o tytuł mistrzowski iwspomóc wyżej punktowanego Marka Webbera.

 

Lauda: "Z Kubicą walczyliby o tytuł"

Niki Lauda, weteran Formuły 1, a obecnie także komentator niemieckiej stacjitelewizyjnej RTL uważa, że zespołu Lotus Renault GP nie stać na walkę otytuł. Austriak dodaje przy tym, że taka sytuacja mogłaby mieć miejsce,gdyby ekipa z Enstone miała w swoim składzie Roberta Kubicę.

 

Lauda: "Schumacherowi się już nie uda"

Legenda Formuły 1 Niki Lauda postanowił zabrać głos w sprawie przyszłościMichaela Schumachera. Austriak dołączył do krytyków niemieckiegokierowcy, którzy uważają, że obecny sezon w królowej motosportupowinien być ostatnim w karierze "Schumiego".

 

Na ten "Wyścig" wybrać się musisz!

Ten "Wyścig" dostarczy Wam ogromną ilość rozrywki, emocji i odsamego początku będzie trzymał w napięciu. Film Rona Howarda, sprawia, żenawet kobiety nie interesujące się na co dzień Formułą 1 uważniejśledzą wydarzenia na ekranie.

 

Ferrari 458 Italia w hołdzie dla Nikiego Laudy

Ferrari postanowiła uhonorować swojego legendarnego kuierowcę, któryw czerwonych barwach w 1975 roku wywalczył dla stajni z Maranello tytuł indywidualnego mistrza świata.

 
 

25 lat legendarnego 190 E 2.5-16 Evo II

To jeden z przełomowych i najbardziej kultowych projektów stworzonychprzez inżynierów projektujących i budujących dla producenta zeStuttgartu. Czy pasuje do tego auta przydomek potwór? Nie bardziej niż"Baby-Benz". Mercedes świętuje 25. lat od momentu debiutu 190 E2.5-16 Evolution II.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020