Wyszukiwałeś:

lego

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lego

Spróbuj też wyszukać: lego city

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Unimog największym modelem LEGO Technic

Każdy miłośnik Unimoga może teraz spełnić marzenie o posiadaniu własnegoegzemplarza. W sierpniu do sprzedaży trafi bowiem LEGO Technic Unimog U 400.Zbudowany z 2048 elementów model jest największym w historii firmy LEGO(skala 1:12,5).

 

Wątek na forum: Uwaga, Uwaga. Dziwny Tuscon z Włoch

http://otomoto.pl/hyundai-tucson-4x4-crdi140km-klimatronik-C20896372.html Sprzedawca podobno z Wrześni Auto jest sprowadzone podobno z Włoch ale kupione w Niemczech. Dość skomplikowana historia chorobowa.......Umowe podpisujemy z jakimś Niemcem, któego an oczy nie widzieliśmy. Oprócz tego wiele ...

 

Ciężarówka z klocków LEGO pomoże kierowcom

Goodyear zbudował futurystyczną ciężarówkę z klocków LEGO wskali 1:1, która była prezentowana podczas wrześniowych TargówPojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze. Od 19 października br. tenunikatowy model będzie można kupić na aukcji eBay, a dochód zesprzedaży zostanie przekazany programowi pomocy medycznej dla kierowcówpojazdów użytkowych DocStop for Europeans e.V. Aukcja potrwa do 29października br.

 

Zbuduj własnego MINI Coopera

To będzie pewnie najtańsza wersja MINI i dodatkowo możemy samiwłasnoręcznie ją zbudować. MINI Cooper to kolejny klasycznysamochód, którego możemy zbudować z klocków LEGO.

 
 

Potężna ciężarówka Mercedesa od LEGO

Mercedes-Benz i LEGO po raz kolejny łączą siły. Tym razem efektem jest niezwykle skomplikowany model ciężarowego Mercedesa Arocs z serii LEGO Technic.

 

Wywrotka Arocs dla dorosłych dzieci

Mercedes-Benz wspólnie z Grupą Lego stworzyły model wywrotki MercedesArocs 3245. To jeden z najbardziej złożonych modeli w gamie Lego Technic.

 

Ferrari F40 z klocków LEGO

 

To Ferrari F40 możecie złożyć sami - składa się z 1158 elementów i jest świetnie odzworowane. Ma silnik V8 i otwierane reflektory, a nawet bagażnik z miejscem na narzędzia.

 

Sam zbuduj Ferrari F40

Chcesz mieć legendarne Ferrari F40 nie pozbywając się jednocześnie domu i całych oszczędności życia? Teraz to możliwe i nie chodzi wcale o kupowanielichej repliki na bazie Pontiaca Fiero. Z pomocą nadeszła firma LEGO!

 

Nissan GT-R Nismo w zestawie Lego

Seria Lego Speed Champions powiększy się niebawem o nowe zestawy. Jednym znich będzie Nissan GT-R Nismo.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020