Wyszukiwałeś:

lego

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lego

Spróbuj też wyszukać: lego city

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Unimog największym modelem LEGO Technic

Każdy miłośnik Unimoga może teraz spełnić marzenie o posiadaniu własnegoegzemplarza. W sierpniu do sprzedaży trafi bowiem LEGO Technic Unimog U 400.Zbudowany z 2048 elementów model jest największym w historii firmy LEGO(skala 1:12,5).

 

Wątek na forum: Uwaga, Uwaga. Dziwny Tuscon z Włoch

http://otomoto.pl/hyundai-tucson-4x4-crdi140km-klimatronik-C20896372.html Sprzedawca podobno z Wrześni Auto jest sprowadzone podobno z Włoch ale kupione w Niemczech. Dość skomplikowana historia chorobowa.......Umowe podpisujemy z jakimś Niemcem, któego an oczy nie widzieliśmy. Oprócz tego wiele ...

 

Goodyear Dunlop na targach IAA

Goodyear Dunlop zaprezentuje podczas targów IAA Commercial Vehicle Show2012 nową linię opon autobusowych Goodyear oraz swoje innowacyjne rozwiązaniatechnologiczne. Stoisko Goodyear Dunlop znajdzie się pod numerem B22 w halinumer 12. Targi odbędą się w dniach 20-27 września br. w Hanowerze wNiemczech.

 

Ciężarówka z klocków LEGO pomoże kierowcom

Goodyear zbudował futurystyczną ciężarówkę z klocków LEGO wskali 1:1, która była prezentowana podczas wrześniowych TargówPojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze. Od 19 października br. tenunikatowy model będzie można kupić na aukcji eBay, a dochód zesprzedaży zostanie przekazany programowi pomocy medycznej dla kierowcówpojazdów użytkowych DocStop for Europeans e.V. Aukcja potrwa do 29października br.

 

Zbuduj własnego MINI Coopera

To będzie pewnie najtańsza wersja MINI i dodatkowo możemy samiwłasnoręcznie ją zbudować. MINI Cooper to kolejny klasycznysamochód, którego możemy zbudować z klocków LEGO.

 
 

Potężna ciężarówka Mercedesa od LEGO

Mercedes-Benz i LEGO po raz kolejny łączą siły. Tym razem efektem jest niezwykle skomplikowany model ciężarowego Mercedesa Arocs z serii LEGO Technic.

 

Wywrotka Arocs dla dorosłych dzieci

Mercedes-Benz wspólnie z Grupą Lego stworzyły model wywrotki MercedesArocs 3245. To jeden z najbardziej złożonych modeli w gamie Lego Technic.

 

Ferrari F40 z klocków LEGO

 

To Ferrari F40 możecie złożyć sami - składa się z 1158 elementów i jest świetnie odzworowane. Ma silnik V8 i otwierane reflektory, a nawet bagażnik z miejscem na narzędzia.

 

Sam zbuduj Ferrari F40

Chcesz mieć legendarne Ferrari F40 nie pozbywając się jednocześnie domu i całych oszczędności życia? Teraz to możliwe i nie chodzi wcale o kupowanielichej repliki na bazie Pontiaca Fiero. Z pomocą nadeszła firma LEGO!

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018