Wyszukiwałeś:

leszek X

kuzaj X

rsmp X

. Znaleziono 49 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: leszek kuzaj rsmp

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 49 wszystkich):

RSMP: Kuzaj w starej Imprezie

Podczas pierwszej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, RajduMagurskiego,  Leszek Kuzaj zasiądzie za kierownicą zeszłorocznego SubaruImpreza N12. "Kuzi" od następnej, domowej dla siebie eliminacji,Rajdu Krakowskiego, poprowadzi już nowy model 2008.

 

RSMP: Kuzaj w Punto S2000?

Wczoraj zespół STT Racing poinformował o zmianie kierowcy wrozpoczynającym się już w ten weekend Rajdzie Subaru w samochodzie Fiat PuntoAbarth S2000. Daniela Chwista zastąpić ma nie kto inny, a sam Leszek Kuzaj.

 

RSMP: Leszek Kuzaj rezygnuje

Czterokrotny rajdowy Mistrz Polski Leszek Kuzaj nie wystartuje w aucie klasyS2000 w rozpoczynającym się już dzisiaj Rajdzie Subaru. Niestety jakpoinformował  w komunikacie zespołu STT Racing osobiście krakowskikierowca, zrezygnował także całkowicie ze startu w tej imprezie.

 

RSMP: Kuzaj w Peugeot 207 S2000

Leszek Kuzaj otwiera listę zgłoszeń do szóstej rundy RajdowychMistrzostw Polski, Platinum 17. Rajdu Rzeszowskiego. Niespodzianką jest startpopularnego "Kuziego" w aucie klasy S2000 i to, że nie jest jeszczejasne kto będzie jego pilotem.

 

Kuzaj: "Wracam na OS-y!"

Po trzymiesięcznej przerwie do startów w RSMP powraca Leszek Kuzaj. W 17rajdzie Rzeszowskim wielokrotny Mistrz Polski wystartuje Peugeotem 207 S2000.

 

Rajd Orlen: Kuzaj wraca do gry

Leszek Kuzaj jadący Peugeotem 207 S2000 wygrał Rajd Orlen, piątą eliminacjęmistrzostw Polski. Liderem tegorocznych rozgrywek został Bryan Bouffier(Mitsubishi Lancer Evo IX), który na mecie w Płocku zameldował sięjako drugi. Trzecie miejsce zajął Tomasz Kuchar (Peugeot 207 S2000).

 

RSMP: Bojowy Kuzaj

Nie ma to jak dobre morale. Zespół SkodaCastrol Rally Team,którego barwy reprezentuje Leszek Kuzaj przygotował film promocyjny,zapowiadający chęć walki o najwyższe laury w nadchodzącym sezonie RajdowychMistrzostw Polski.

 

RSMP: Oficjalne testy Kuzaja

Leszek Kuzaj dziś zakończy trzydniowe testy swojego nowego samochodu SkodyFabia S2000. Krakowianin wraz z zespołem trenuje w okolicach Karpacza.

 

RSMP: Szutry Kajetanowicza

Kajetan Kajetanowicz jadący w barwach Subaru Poland Rally Team zwyciężył wdrugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – 6. RajdzieLotos Baltic Cup. Kolejne miejsca w rozgrywanych na Kaszubach zawodach zajęliLeszek Kuzaj i Michał Sołowow.

 

Kuzaj: "Znów udało mi się podnieść"

Leszek Kuzaj udzielił obszernego wywiadu działowi prasowemu Skody. Opowiada wnim między innymi, dlaczego tegoroczny sezon był dla niego pasmemwzlotów i upadków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "leszek kuzaj rsmp".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018