Wyszukiwałeś:

lexus

. Znaleziono 1015 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lexus

Spróbuj też wyszukać: lexus is 200 lexus is 220d lexus nx

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1015 wszystkich):

Lexus GS 450h: Ekologiczny luksus

Producenci luksusowych samochodów przeznaczonych dla małej garstkispołeczeństwa podczas konstruowania nowych modeli nigdy nie przejmowali sięzbytnio ekonomiką ich jazdy. W pierwszym rzędzie nacisk był kładziony przedewszystkim na komfort podróżowania, a potem na osiągi. Czasy się jednakzmieniły, nowe trendy nastały. Lexus GS450h, który trafił do naszejredakcji jest przykładem łamania konwenansów. I to w wielu dziedzinach.

 

Lexus IS 250: Drugie podejście

Marka-córka Toyoty, Lexus, po raz drugi obiera kurs na lądowiskooznaczone jako segment klasy średniej z przyrostkiem „premium”, byzmierzyć się z rządzącą w nim od lat niemiecką triadą: BMW Serii 3,Mercedesem Klasy C i Audi A4. Pozostaje zatem tylko jedno pytanie: Czy model IS250 zaliczył miękkie lądowanie?

 

Lexus przedstawia model ES

Na targach motoryzacyjnych w Nowym Jorku Lexus zaprezentował model ES. Auto odrazu pojawia się w dwóch wersjach - ES 350 oraz po raz pierwszy w wersji hybrydowej ES 300h.

 

Lexus GS 450h: Hybrydy mają sens!

Testując już kilkakrotnie różne modele z napędem hybrydowym, zakażdym razem w mojej głowie pojawiały się liczne wątpliwości, co do ichsensowności. A to spalanie wcale nie takie małe. A to przeciętne osiągi. Ato ograniczona funkcjonalność. Po ostatnim teście znalazłem chyba optymalne,na dziś, rozwiązanie w segmencie pojazdów hybrydowych. Nazywa sięLexus GS 450h.

 

Lexus IS: Hybryda, benzyna, F Sport, tylko diesla żal

Wymagające gusta klientów segmentu premium, także w klasie średniej,wymuszają na producentach nienagannie wykończone wnętrze, atrakcyjnąstylizację nadwozia, najwyższej klasy jednostki napędowe oraz rozwiązania,niespotykane w modelach tzw. popularnych marek. I taki właśnie, w największymskrócie, jest najnowszy Lexus IS, który to wszystko posypujejeszcze szczyptą emocji.

 

Lexus RX - bestseller po raz czwarty

W swojej trwającej ponad ćwierć wieku historii Lexus sprzedał 2,1 milionasztuk modelu RX. Dla Japończyków jest to więc niezmiernie istotnapremiera. SUV czwartej generacji został pokazany na salonie samochodowym wNowym Jorku.

 

Lexus CT nowej generacji za dwa lata

W ofercie Lexusa w USA hybrydowego hatchbacka CT 200h zastępuje nowy miejskicrossover UX. Jednak popularny Lexus CT pozostaje w europejskiej ofercie firmy.Jak powiedział szef europejskiego oddziału koncernu Pascal Ruch, na rynku jest miejsce dla obu modeli, a nowej generacji CT można się spodziewać za dwa lata.

 

Lexus planuje supersportowego SUV-a

Wiele wskazuje na to, że Lexus planuje wprowadzenie do oferty pierwszegosupersportowego SUV-a.

 

Lexus i Subaru mają najbardziej lojalnych klientów

Jak wynika z nowego badania firmy analitycznej J.D. Power, najbardziej lojalnychklientów mają marki Lexus oraz Subaru.

 

Lexus UX Brown Edition - premiera

Lexus UX w nowej wersji specjalnej Brown Edition jest nie tylko brązowy, aleprzede wszystkim ma bogatsze wyposażenie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021