Wyszukiwałeś:

likwidacja

. Znaleziono 112 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: likwidacja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 112 wszystkich):

Wątek na forum: Bezpieczniej na drogach krajowych

"likwidacja słupów i drzew w pobliżu drogi" ?! Ktoś wreszcie zmądrzał w tym kraju i dostrzegł tych cichych morderców. Tylko czemu jednocześnie przy krajowej 35 sadzone nowe drzewa? ~student

 

Wątek na forum: Inwestycje w Małopolsce na najbliższe 20 lat

Wszystko dobrze. Tylko najbardziej zakorkowanym miejscem jest Kraków. A też leży w Małopolsce. I tu postulaty: 1-dokończenie IV obwodnicy w postaci drogi ekspresowej, 2-dokończenie III obwodnicy w postaci drogi bezkolizyjnej GP, 3-likwidacja wąskich gardeł na II obwodnicy, dokończenie "obwodnicy ...

 

Czy będzie łatwiejsza likwidacja szkód komunikacyjnych?

Likwidacja szkody, nawet tej nie z własnej winy, rzadko kiedy dobrze kojarzysię większości ubezpieczonym. Długie i skomplikowane procedury, wysokiekoszty procesu likwidacji to najczęściej słyszane zarzuty. Jest jednakszansa, że będzie lepiej. Ma to sprawić system bezpośredniej likwidacjiszkód komunikacyjnych z OC.

 

Wątek na forum: DK nr 7 – pozwolenie na budowę węzła w Łomiankach

Jeszcze żeby tak z ul. Graniczną + likwidacja (ew. wiadukt nad) paru innych małych skrzyżowań i można by S7 przedłużyć prawie do W-wy. ~Jotgie

 

Mercury idzie w odstawkę

Kolejna amerykańska marka padła ofiarą kryzysu. Marka Mercury, którapowstała w 1938 może niedługo skończyć swoją działalność i odejść wniepamięć jak kilka innych rodem z USA.

 

Likwidacja kolejnej spółki zależnej od FSO

Zgromadzenie Wspólników spółki Dongwon ZS Polska Sp. zo.o. (spółki zależnej FSO) podjęło uchwałę o rozwiązaniuspółki i otwarciu jej likwidacji z dniem 1 stycznia 2011 r.

 

Wątek na forum: Pytania do polskich polityków

pytania są bardzo sprecyzowane i w ogóle super :) obawiam się tylko, że ta banda, która nie potrzebuje prawa jazdy bo ma immunitety, może ich nie zrozumieć a czasem np likwidacja szarej strefy może działać niekorzystnie na ich prywatne interesy icek_star

 

Likwidacja punktów karnych dopiero po opłaceniu mandatu

Ministerstwo Finansów proponuje wprowadzenie przepisów,które skłoniłyby Polaków do dobrowolnego płaceniamandatów. Takim rozwiązaniem mogłaby być na przykład możliwośćubiegania się o prawo jazdy dopiero po uregulowaniu zaległych należności lublikwidacja punktów karnych po opłaceniu mandatu.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód coraz bliżej

Już w drugim kwartale roku większość zakładów ubezpieczeniowychwprowadzi bezpośrednią likwidację szkód. Kierowcy są skłonnizapłacić nawet 10 proc. więcej, by móc korzystać z tej formyuzyskiwania odszkodowania.

 

Bezpośrednia likwidacja szkód - szybsze odszkodowanie, ale drożej

Od kwietnia pierwsze zakłady ubezpieczeniowe na terenie naszego kraju oferująsystem bezpośredniej likwidacji szkód. To dobra wiadomość dlakierowców, którzy szybciej będa otrzymywać odszkodowania.Możemy za to jednak więcej zapłacić.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019