Wyszukiwałeś:

limited

. Znaleziono 126 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: limited

Spróbuj też wyszukać: jeep limited

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 126 wszystkich):

Renault Clio: Zdecydowanie odradzam kupowania francuskich samochodów

5 Wiadomo, że to też kwestia tego "na jakiegzemplarz się trafi" ale po konsultacjach z innymi użytkownikami tego modeluoraz podobnych (Renault 19, Megane itp) stwierdzam, że występujące problemysą nagminne. Problemy są strasznie irytujące, np. uster...

 

Wątek na forum: Jeep Panda

FIAT GRAND CHEROKEE LIMITED OVERLAND 1.25 JTD :))) ~zen

 

Wątek na forum: wibracje w kabinie grand 2009

proszę o pomoc, mam chresler grand limited 2,8 CDR z 2009 roku, problem polega na tym, że na biegu jalowym są mocno odczuwane wibracje w kabinie. proszę o poradę, czym jest to spowodowane. ~artur

 

Surfingowa Cobra

Cobra International, największy producent desek surfingowych, a także dostawcakompozytowych elementów z lekkiego tworzywa dokonał historycznegoosiągnięcia jeśli chodzi o tajlandzką motoryzację. Będzie on produkowałpojazd o nazwie Cobra Limited Edition, Arbitrage GT.

 

Limitowany smart na początek

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży w kwietniu przyszłego roku nowej generacjimodelu smart fortwo, pojawi się także specjalna seria "edition limitedone", którą można podziwiać już na wystawie samochodowej w Bolonii.

 

MAN wzmacnia się na rynku indyjskim

MAN Nutzfahrzeuge AG zwiększyła swoje udziały w indyjskiej spółcejoint venture MAN Force Trucks Private Limited z 30 do 50 procent.

 

Volvo Ocean Race

W październiku po raz jedenasty wystartuje Volvo Ocean Race. Regaty tezainspirowały Volvo Trucks do przygotowania „Volvo Ocean Race LimitedEdition” – limitowanej serii specjalnie zaprojektowanychsamochodów ciężarowych Volvo FH i Volvo FH16.

 

Koncentracja Reynolds Group Holdings Limited

Reynolds Group Holdings Limited może przejąć kontrolę nad Graham Packaging.Prezes UOKiK uznała, że koncentracja nie doprowadzi do istotnego ograniczeniakonkurencji.

 

Trakker Limited Edition Dakar

 Podczas kwietniowych Międzynarodowych Targów Intermat 2012 wParyżu, poświęconych budownictwu, Iveco zaprezentowała limitowaną seriępojazdu Trakker: Limited Edition Dakar. Pojazd, produkowany w ograniczonejliczbie 502 sztuk, dedykowany jest nadzwyczajnemu sukcesowi osiągniętemuwcześniej w tym roku na rajdzie Dakar 2012 w Ameryce Południowej. 

 

Jeep Cherokee Limited 2.0 AWD: I am a real American!

Po premierze nowego Cherokee wszystkie komentarze sprowadzały się do jednegosłowa – BRZYDAL! I szczerze przyznajemy, że podzielaliśmy tę opinię.Tylko krowa nie zmienia jednak zdania, a my poznaliśmy ten samochódbliżej i teraz naprzeciw krytyce wyjdziemy z transparentem –„Cherokee to świetny produkt made in USA.”

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018