Wyszukiwałeś:

list

. Znaleziono 524 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: list

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 524 wszystkich):

Listy projektów po weryfikacji

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego poinformowało o zakończeniu weryfikowanialist projektów kluczowych do unijnych programów, m.in. ProgramuOperacyjnego Infrastruktura i Środowisko, który zawiera priorytetydotyczące rozwoju sieci drogowej TEN-T i bezpieczeństwa na drogach.

 

Kowalewo będzie miało obwodnicę

20 lutego bieżącego roku burmistrz Kowalewa Pomorskiego i dyrektor Bydgoskiegooddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad podpisali listintencyjny w sprawie budowy obwodnicy Kowalewa. Jest on gwarancją, że wbudżecie znajdą się pieniądze na budowę tej drogi.

 

Fabia, Yaris, Octavia najpopularniejsze

Po dwóch miesiącach tegorocznej sprzedaży listę najpopularniejszychmodeli na polskim rynku otwierają Skoda Fabia, Toyota Yaris i Skoda Octavia -wynika z raportu firmy Samar. Największy wzrost sprzedaży od początku rokuzanotowała z kolei Toyota Auris.

 

Hyundai i20: Skrzynka na listy

Najwyższa Izba Kontroli niedawno prześwietliła Pocztę Polską. Wnioski -nietrafione inwestycje, opóźnienia w doręczaniu listów i masainnych zastrzeżeń większych niż Kopiec Kościuszki. A wystarczyłozamówić flotę Hyundaiów i20.

 

Lista zwycięzców "Top Safety Pick 2011"

IIHS (Insurance Institute For Highway Safety) ogłosił właśnie listę 66zwycięzców "Top Safety Pick" na 2011 rok.

 

List otwarty do rosyjskich przewoźników

Zarząd Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Transportu Drogowegoopublikował na swoich stronach list otwarty do rosyjskich przewoźników.Jego celem jest przedstawienie polskiego stanowiska w kwestiach spornychdotyczących zezwoleń na transport na terenie Federacji Rosyjskiej. Listzacytowany jest w całości.

 

Intrall Rus podpisał List Intencyjny

Firma Intrall Rus podpisała List Intencyjny z Polską Agencją Informacji iInwestycji Zagranicznych oraz Województwem Zachodniopomorskim. Firmazamierza uruchomić na terenie województwa zachodniopomorskiego ośrodekbadawczo - naukowy i fabrykę samochodów. Informację przekazała PolskaAgencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych

 

Toyota i BMW razem

BMW Group i Toyota Motor Corporation rozszerzają zakres współpracy -firmy podpisały list intencyjny w sprawie współpracy technicznej wczterech  kluczowych zakresach.

 

List otwarty do Ministra Finansów - czy coś pomoże?

Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego wspólnie ze ZwiązkiemDealerów Samochodów wystosowały list otwarty do MinistraFinansów, w którym apelują o zaprzestanie prac nad wnioskiem doKomisji Europejskiej o derogację w sprawie poboru podatku VAT od zakupusamochodów.

 

"Dość chaosu w podatku VAT" - list otwarty ZDS do MF

Dość chaosu, trzeba natychmiast określić datę zmian w prawie o VAT - ztakim przesłaniem do nowego Ministra Finansów zwrócił się wliście otwartym Związek Dealerów Samochodów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019