Wyszukiwałeś:

litewski

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: litewski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Polskie inwestycje w UE

Wiele mówi się o inwestycjach zagranicznych w Polsce. Jak jednakprzedstawiają się polskie inwestycje bezpośrednie w krajach UniiEuropejskiej?

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

Renault Master podbija Litwę

W finale konkursu Litewski Lider Transportu bezkonkurencyjny okazała sięRenault Master. Dostawczak występujący na rynku pod trzema markami: RenaultMaster, Opel Movano, Nissan Interstar otrzymał tytuł Truck of the Year 2011.

 

Najlepsze stacje benzynowe są w...

Po badaniach salonów oraz warsztatów samochodowych InternationalService Check w badaniu mystery shoping tym razem pod lupę wziął stacjebenzynowe. W sumie tajemniczy klienci pojawili się na 208 stacjach z 31 siecipaliwowych zlokalizowanych w dziewięciu krajach naszego regionu Europy.

 

Owocny początek roku w Suwalskiej SSE

Suwalska Specjalna Strefa Ekonomiczna początek 2012 r. zalicza doudanych.  Do tej pory wydała już cztery zezwolenia na prowadzeniedziałalności gospodarczej na terenie strefy.

 

Będzie można rejestrować "angliki"

Szykuje się rewolucja na rynku wtórnym samochodów. Nie będziejuż nakazu przekładania kierownicy na lewą stroną, co obecnie jestkoniecznością, by móc zarejestrować w naszym kraju samochódsprowadzony np. z Wlk. Brytanii. Trybunał Sprawiedliwości UE uznał takiobowiązek za sprzeczny z prawem unijnym.

 

W skradzionej ciężarówce przewoził kradzione auta

Dwa kradzione BMW X5 zostały znalezione w zatrzymanym do kontroli drogowej wAugustowie tirze jadącym w kierunku granicy polsko-litewskiej. 53-letnilitewski kierowca został zatrzymany i odpowie za swój udział wkradzieży przed sądem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018