Wyszukiwałeś:

lm002

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lm002

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Lamborghini na cztery koła

Przez długi czas producent drogich i piekielnie szybkich samochodów markiLamborghini zapowiadał poszerzenie palety modeli dostępnych w sprzedaży.Początkowo do stawki dołączyć miało czteroosobowe coupe Espada z silnikiemmontowanym z przodu. Plany się jednak zmieniły.

 

Najszybszy SUV na świecie

Przeszło 25 lat temu jeden z producentów super-szybkich sportowychsamochodów z Italii (Lamborghini LM002) miał już w swojej ofercieSUV`a. Po ćwierćwieczu nadeszła kolej na stajnię z Modeny. Po obserwacjisukcesu konkurencyjnego Porsche Cayenne, Ferrari również zastanawia sięnad wejściem do tego segmentu.

 

Z bezdroża na bulwar

Pradziadkowie dzisiejszych SUV`ów powstawali często w pośpiechu i zprzypadku, aby potem odnieść spektakularny sukces lub po kilkudziesięciulatach pozostać wspomnieniem. Jedyne co różni ówczesne samochodyod dzisiejszych to fakt, że radziły sobie nawet w głębokiej dżungli.

 

Lamborghini planuje SUVa

Ten temat co jakiś czas powraca jak bumerang. Zagraniczne źródłaponownie donoszą o tym, że włoski producent supersamochodów z SantAgata Bolognese zamierza wejść w lukratywny segment samochodówsportowo-rekreacyjnych.

 

SUV od Lamborghini: Kolejne plotki

Według najnowszych doniesień z Półwyspu Apenińskiego, Lamborghinipracuje nad swoim przedstawicielem w segmencie SUV.

 

Lamborghini stawia na SUVa

Od wielu miesięcy zarówno wśród dziennikarzy jak ipośród fanów na forach internetowych przewija się dyskusja natemat nowego modelu Lamborghini. Wszyscy oczekiwali, że włoski producentpokaże nowość na targach we Frankfurcie, ale ludzie z Sant'Agata pokazalikolejną ekstremalną wersję Gallardo. Sytuacja jednak powoli zaczyna się zmieniać.

 

Jakie auta skonfiskowano szefowi Megaupload?

Od kilku dni świat żyje hasłami takimi jak SOPA oraz ACTA. Są to noweprzepisy, które mają pozwolić na skuteczną walkę z piractwem. Jaki toma związek z motoryzacją? Kilka dni temu zamknięto serwis Megaupload, a wrazz nim jego szefa, który jak się okazało, był wielkim fanemmotoryzacji.

 

Lamborghini Urus: Potężny byk wkracza na arenę

Odpowiedź na pytania, które od wielu miesięcy dręczyły cały świat motoryzacji właśnie pojawiła się na targach w Pekinie. Tak. Lamborghini pokazało SUVa. Oto Lamborghini Urus.

 

SUV od Lamborghini szykowany na 2017 rok

Stephan Winkelmann, szef Lamborghini podczas targów motoryzacyjnych wDetroit zdradził plan na wprowadzenie na rynek SUVa z logo byka.

 

SUV Lamborghini będzie budowany na Słowacji

Lamborghini w 2012 roku na targach w Pekinie zaprezentowało świetniewyglądający koncept SUVa o nazwie Urus. W sprawie wersji produkcyjnejpojawiły się kolejne informacje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2023