Wyszukiwałeś:

lodzka

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lodzka

Spróbuj też wyszukać: radomsko

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Wątek na forum: Łódzka A2 - relacja z budowy

Mamy koniec czerwca roku 2006, a autostrady oddanej do użytku nadal nie ma. Zabawnie jest czytac taki tekst po paru miesiącach. ~PPP

 

Wątek na forum: "Łódzka obwodnica" w remoncie

Jeżdżę al.Włóknierzy często i ciesze się że tak dobrze idzie przebudowa tej drogi, jakiś rok temu wyremontowano odcinek ok.1,5km widziałem jak przebiegał ten remont, naprawde fachowo, zrobili kawał mocnej drogi, trasa jest równa jak stół. ~olo

 

Nowy zakład Coko-Werk w ŁSSE

Niemiecko-polska firma Coko-Werk, produkująca tworzywa sztuczne, zamierzawybudować nowy zakład na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej(ŁSSE). Nakłady inwestycyjne wyniosą do 2015 roku 2,9 mln Euro. Zatrudnienieznajdzie 30 osób.

 

"Łódzka A2"

Budowa "łódzkiego" odcinka autostrady A2 to koszt ponad 153,9 mlneuro. Prace na trzech odcinkach liczących łącznie 58 km rozpoczęły niemalrównolegle. Inwestycja rozpoczęta pod koniec sierpnia 2004 r ma zostaćzrealizowana w 15 miesięcy.

 

ŁSSE - będzie rosła

Jeżeli wniosek korygujący granice Łódzkiej SSE zostanie zaakceptowany przezrząd to w najbliższym czasie powstanie największa inwestycja w Łodzi w 2005roku. W nowo powstałych podstrefach swoje zakłady ulokują firmy Hutchinson iHaering.

 

Łódzka A2 - relacja z budowy

Przez ostatnie piętnaście lat niewiele działo się w polskiej infrastrukturzedrogowej. Powstawały oczywiście kolejne projekty i plany, ale nowych dróg,zwłaszcza autostrad, jakoś nie przybywało. Ale ten okres to już historia.Teraz, żeby nadrobić te stracone 15 lat, autostrady budujemy w ... 15miesięcy.

 

Hutchinson w Łodzi

Należąca do francuskiego koncernu firma Hutchinson Polska zamierzaprzeznaczyć co najmniej 40 mln EUR na rozbudowę fabryki działającej wŁodzi. Po ukończeniu inwestycji ma tu znaleźć pracę tysiąc osób.

 

Sirmax w podstrefie Kutno

Z początkiem września zezwolenie oraz prawo nabycia nieruchomości wKompleksie "Holenderska" w Podstrefie Kutno ŁSSE wygrała włoskafirma Sirmax. Sirmax zainwestuje ponad 60 mln zł oraz zatrudni 50 osób.

 

Häring – dalszy rozwój

Niemiecki inwestor - firma Haering - producent podzespołów dla Porsche,Mercedesa i BMW rozbuduje zakład w Piotrkowie Trybunalskim. Dzięki inwestycjio wysokości 196 mln złotych, powstanie najnowocześniejszy w Europie zakładprodukcji części toczonych.

 

Rekordowy rok w ŁSSE

Rok 2005 był dla Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej rokiem rekordowympod względem liczby pozyskanych inwestorów. W roku tym zezwolenia nadziałalność w Strefie uzyskało 16 nowych firm, a 12 zakładów rozpoczęłoprodukcję. Dla sektora motoryzacyjnego produkcję rozpocznie Haering i Sirmax.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2021