Wyszukiwałeś:

loeb

. Znaleziono 157 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: loeb

Spróbuj też wyszukać: adam małysz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 157 wszystkich):

Loeb najlepszym rajdowcem w historii

Broniący tytułu mistrzowskiego Francuz Sebastien Loeb (Citroen Xsara)odniósł 27. zwycięstwo w karierze, wygrywając w niedzielę Rajd Japonii -11. z 16 eliminacji samochodowych mistrzostw świata. W ten sposób ustanowiłrekord zwycięstw i samodzielnie prowadzi na liście najbardziej utytułowanychkierowców.

 

WRC: Loeb bezlitosny

Co prawda sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata dopiero się zacząłi przed kierowcami jeszcze 14 rund jednak trudno nie wskazać liderategorocznego serialu. Jest nim aktualny mistrz Sebastien Loeb (Citroen),który w ubiegły weekend znokautował rywali podczas Rajdu Monte Carlo.Francuz wygrał pierwszą rundę WRC w tym roku z przewagą 2 min 30 s. naddrugim na mecie Mikko Hirvonenem (Ford) i przeszedł do historii tej imprezyjako pięciokrotny jej zwycięzca z rzędu.

 

WRC: Loeb ukarany, Hirvonen bliżej tytułu

Sebastien Loeb cieszył się ze swojego zwycięstwa w Rajdzie Australiikrótko. Tuż po finiszu, podczas badania technicznego w Citroenie C4 WRCstwierdzono niezgodne elementy stabilizatora. Kara 1 minuty dla Francuza dałazwycięstwo Mikko Hirvonenowi (Ford Focus WRC), który wykonał bardzoważny krok w drodze po swój pierwszy tytuł mistrza świata.

 

WRC: Loeb traci już tylko punkt

Wyniki zakończonego w niedzielę Rajdu Katalonii rzutują na cały tegorocznysezon WRC. Sebastien Loeb (Citroen), który wygrał przedostatniąeliminację tego serialu zbliżył się na 1 punkt do lidera klasyfikacji, MikkoHirvonena (Ford). To oznacza, że o tytule mistrzowskim rozstrzygnie następnyRajd Wielkiej Brytanii.

 

WRC: Loeb fruwa, Hirvonen szuka rytmu

To dopiero początek, jednak po trzech pierwszych odcinkach specjalnychdzisiejszego etapu Rajdu Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) wyprzedza o8,9 s. Mikko Hirvonena (Ford). Walka o tytuł mistrzowski WRC 2009 jestpóki co nadal zaciekła.

 

WRC: Loeb na szóstkę

Przed Rajdem Wielkiej Brytanii Sebastien Loeb (Citroen) tracił jeden punkt dolidera klasyfikacji Mikko Hirvonena (Ford). Po szutrowym klasyku na Wyspach toFrancuz wyprzedził Fina identyczną różnicą punktową i zdobyłswój szósty tytuł mistrzowski.

 

Loeb: "Jestem za stary na F1"

Sebastien Loeb całkowicie wyklucza kontynuowanie kariery sportowej w Formule 1.Jego zdaniem ma na swoim koncie zbyt dużo wiosen, by móc rywalizować nawłaściwym poziomie w królowej motosportu.

 

Rajd Sardynii: Perfekcyjny Loeb

Sebastien Loeb wygrał tegoroczny Rajd Sardynii. Francuz prowadzący CitroenaDS3 WRC kontrolował rywalizację od samego początku rajdu i zapisał na swoimkoncie kolejne 25 punktów. Drugie miejsce zajął Mikko Hirvonen (FordFiesta RS WRC), trzeci był Petter Solberg (Citroen DS3 WRC).

 

Rajd Niemiec: Loeb zdetronizowany

Sebastien Ogier i Julien Ingrassia po raz pierwszy w karierze wygrali rajd WRCna nawierzchniasfaltowej, wyprzedzając załogę Sebastien Loeb - Daniel Elena.Citroen zapisał na swoim koncie 78 triumf wRajdowych Mistrzostwach Świata FIAi od dziś jest najbardziej utytułowanym producentem w tej kategorii.

 

Loeb o motywacji i planach na przyszłość

Czy można mieć jeszcze motywację, będąc ośmiokrotnie najszybszym kierowcąrajdowym na świecie? Sebastien Loeb, który może pochwalić się takimponującym rekordem twierdzi że tak, który uchyla rąbek tajemnicy natemat tego, co będzie robił kiedy odejdzie z WRC.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018