Wyszukiwałeś:

logistyka

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: logistyka

Spróbuj też wyszukać: pgd

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

Jak powstaje betonowa autostrada A4?

Autostrady budowane od granicy niemieckiej do Wrocławia, czyli A-18 z Olszynydo Krzywej i dalej A-4 do stolicy Dolnego Śląska będą drogami betonowymi.Przyjrzyjmy się dokładniej jak wygląda proces budowy takich dróg.

 

OML Morando bliżej odbiorców

OML Morando od lat działa w przemyśle motoryzacyjnym. Z końcem 2005 rokuwłoski inwestor uruchomił na terenie Katowickiej SSE zakład produkującypodzespoły do nowych samochodów. Obok lokalizacji we Włoszech jest to drugizakład produkcyjny firmy.

 

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Klastry - lokalne systemy produkcyjne

Ponad 100 mln euro w latach 2007-2013 z Programu Operacyjnego InnowacyjnaGospodarka może zostać przeznaczone na wspieranie inicjatyw ukierunkowanych nazakładanie lokalnych systemów produkcyjnych, zwanych klastrami.

 

Master-Sport inwestuje w Gorlicach

Niemiecka firma Master-Sport Automobiltechnik, zajmująca się produkcjączęści zamiennych dla przemysłu motoryzacyjnego, już w połowie tego rokuzakończy inwestycję związaną z budową centrum produkcyjno-dystrybucyjnego wGorlicach.

 

Solaris finalistą konkursu Orły Polskiego Biznesu

Instytut Lecha Wałęsy ogłosił podczas uroczystej gali wyniki konkursubędącego częścią obchodów dwudziestej rocznicy podpisaniapolsko-niemieckiego traktatu o dobrym sąsiedztwie i przyjaznejwspółpracy. W gronie finalistów znalazła się równieżfirma Solaris Bus & Coach.

 

Spojrzenie w przyszłość telematyki

Równolegle z nowym Mercedes-Benz Antos, system FleetBoard wprowadza noweusługi dla ciężkiego transportu dystrybucyjnego. Poza tym inwestycja wtelematykę dla autobusów i transporterów opłaca się jak nigdydotąd.

 

Wątek na forum: Szukam drogi do filmu.

Drodzy forumowicze, w sierpniu z ekipą będziemy kręcić film, w którym kluczową sceną ma być rozbicie auta o drzewo, albo mur (najlepiej to pierwsze). Rozwiązaliśmy już właściwie wszystkie problemy z tym projektem związane (logistyka, kamery, sterowanie autem itp.) i brakuje nam jedynie miejsc...

 

Kierowcy poszukiwani na rynku pracy

Jak donosi "Puls biznesu" pracodawcy z branżytransportowo-logistycznej coraz częściej poszukują kierowców.Zapotrzebowanie jest coraz większe, firmy już czwarty kwartał z rzęduzwiększają zatrudnienie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019