Wyszukiwałeś:

londyn

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: londyn

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

Wątek na forum: Ruszają targi w Londynie

Londyn?? nie ma takiego miasta. Jest Lądek, Lądek Zdrój... ale Londyn... nie ma... ~miś

 

Wątek na forum: UE: ujednolicony system poboru opłat na autostradach

Pobawię się w wróża czarnowidza. Otóż przylatuje sobie do Europy Amerykanin (jak ktoś ich nie lubi to niech będzie Kanadyjczyk/Japończyk/Australijczyk/Gwatemalczyk/Gabończyk - kogoś lubić musicie ;)) i na lotnisku (oczywiście Londyn lub Frankfurt) dostaje przy wynajmie samochodu poradnik. Jak kt...

 

Miejski elektryk

Kompaktowy, dwuosobowy samochód elektryczny sprzedawany do tej pory weWłoszech trafi w niedługim czasie na rynek brytyjski. Pojazd o wdzięcznejnazwie Maranello4 produkowany jest przez EFFIDI Automotive Group.

 

Toyota Prius: Benzynowa elektrownia

Jeszcze parę lat temu widząc jego pierwszą generację można byłopowątpiewać w ewentualny sukces tego samochodu. Wydawał się za bardzofuturystyczny, a technologia zbyt odległa, by tak szybko się zadomowić. Teraznowa odsłona sprawia, że nawet zepsuta Ameryka zgorzkniale się nawraca.Przynajmniej w kwestiach motoryzacyjno-ekologicznych. Lansowany przez gwiazdy ze'Świętego Lasu' (ostatnio pokaźna flota na gali wręczenia Oscarów)sprawił, że paliwożerne SUV`y Amerykanów zaczynają na jego rzeczpowoli rdzewieć

 

Auta na prąd to nowy rynek motoryzacyjny

Mimo że auta o napędzie elektrycznym to ciągle segement niszowy, tojednak  wyczerpujące się zasoby paliw oraz rosnące poziomy emisjigazów cieplarnianych spowodują zmianę tej sytuacji. Popularyzacjapojazdów o napędzie elektrycznym otworzy drogę dla nowych usługzwiązanych z kompleksowym serwisem takich pojazdów.

 

Wielka Brytania przoduje w liczbie kamer drogowych

Wielka Brytania jest europejskim rekordzistą pod względem liczby kamernamierzających przekroczenie przez kierowców dozwolonej szybkości– jest ich już ponad cztery tysiące. Mimo to nadal są problemy zbezpieczeństwem drogowym na Wyspach.

 

Auto Moto Show po polsku

Targi motoryzacyjne chyba najlepiej obrazują stan branży motoryzacyjnej wdanym kraju. A że polska branża wciąż nie może wydostać się z zapaści,nie dziwota, iż ranga polskich targów motoryzacyjnych do wysokich nienależy. Od kilku już lat próbuje temu przeciwdziałać wystawa AutoMoto Show, która w miniony weekend zakończyła się w Sosnowcu.

 

MINI stuknęła 50-tka

W ostatnią sobotę Warszawa mogła przypominać Londyn – nie tylko zewzględu na prawdziwie „londyńską pogodę”. Na ulicach pojawiłosię kilkadziesiąt różnych modeli kultowej marki MINI, a wokółrozbrzmiewała muzyka Beatlesów. Tak obchodzono 50-te urodziny tejkultowej marki.

 

Zatankujesz prąd w Warszawie

Elektryczność to z pewnością przyszłość motoryzacji. Nasz kraj idzie zeświatowym duchem postępu, starając się dotrzymać kroku. Warszawadołączyła do elitarnego grona między Paryż, Londyn i Berlin, gdzie możnazatankować pojazd o napędzie elektrycznym.

 

Nowe MINI w Londynie

Już 23 września podczas festiwalu designu w Londynie MINI zapreznetujeswój najnowszy koncept. Jak dotąd producent opublikował zdjęcie, wktórym pod płachtą ukrywa się nowy samochód.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022