Wyszukiwałeś:

lotos X

biznes X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lotos biznes

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

LOTOS Paliwa przejąl ExxonMobil Poland

39 stacji paliw. 14 dzialek. Segment biznesu kart paliwowych dla klientówkomercyjnych. Zespól doświadczonych pracowników. Wszystko toprzejela spólka LOTOS Paliwa.

 

Lotos z programem lojalnościowym

Jak dotąd Lotos był jedynym z większych koncernów paliwowychdziałających na naszym rynku, który nie oferował karty do gromadzeniapunktów. Od lutego to się zmieniło wraz z wprowadzeniem programulojalnościowego Navigator.

 

Nowe stacje w sieci LOTOS

Kilkanaście nowych stacji paliw zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwychpolskich trasach planują wybudować do końca roku LOTOS Paliwa. Tylko w marcuspółka rozpoczęła budowę dwóch obiektów zlokalizowanychw Krakowie i Szczecinie.

 

Pierwszy MOP Lotos-u już otwarty

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Spółka Lotos Paliwa oddała właśnie do użytku pierwsze tzw. MiejsceObsługi Podróżnych. Stację wraz z całą ofertą usług skierowanychdo kierowców uruchomiono w Kołbaskowie, przy autostradzie A6prowadzącej z Polski do Niemiec.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

LOTOS Oil - dobre, choć trudne pierwsze półrocze

Na podstawie danych przesyłanych przez członków Polskiej OrganizacjiPrzemysłu i Handlu Naftowego w porównaniu z pierwszym półroczem2008 roku sprzedaż olejów silnikowych LOTOS i Turdus wzrosła o 12%.

 

Będą tanie stacje Lotosu

Lotos Optima to ekonomiczna sieć stacji paliwowych, która będzierywalizować o klienta przede wszystkim tańszą ceną paliw. Odpowiedniki siecistacji Bliska, należącej do koncernu PKN Orlen, pojawią się na naszychdrogach w drugiej połowie roku.

 

LOTOS i KAPSCH razem dla kierowców

LOTOS Paliwa i Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. – międzynarodowydostawca najwyższej klasy usług IT – planują nawiązaćwspółpracę w obszarze realizacji opłat drogowych. Dzięki temu klienciflotowi tankujący na stacjach LOTOS będą mogli szybko i bezpieczniezarejestrować się w systemie viaTOLL i rozliczać opłaty drogowe m.in. zapomocą kart LOTOS Biznes.

 

Są już pierwsze stacje Lotos Optima

Otwarte zostały trzy pierwsze stacje paliw sieci Lotos Optima w ramach segmentustacji ekonomicznych. Wszystkie stacje są położone w Warszawie przy trasieS7. Niebawem będą uruchamiane kolejne stacje tej sieci.

 

Karty paliwowe - bezpieczeństwo, wygoda i oszczędność

Posiadając flotę kilkudziesięciu, kilkuset pojazdów trudno sobiewyobrazić ich obsługę bez kart paliwowych. Okazuje się jednak, żerównież posiadając zaledwie kilka aut w firmie warto pomyśleć okarcie paliwowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lotos biznes".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019