Wyszukiwałeś:

lotos X

paliwa X

. Znaleziono 68 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lotos paliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 68 wszystkich):

LOTOS Paliwa przejąl ExxonMobil Poland

39 stacji paliw. 14 dzialek. Segment biznesu kart paliwowych dla klientówkomercyjnych. Zespól doświadczonych pracowników. Wszystko toprzejela spólka LOTOS Paliwa.

 

Nowe stacje w sieci LOTOS

Kilkanaście nowych stacji paliw zlokalizowanych przy najbardziej ruchliwychpolskich trasach planują wybudować do końca roku LOTOS Paliwa. Tylko w marcuspółka rozpoczęła budowę dwóch obiektów zlokalizowanychw Krakowie i Szczecinie.

 

Pierwszy MOP Lotos-u już otwarty

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Spółka Lotos Paliwa oddała właśnie do użytku pierwsze tzw. MiejsceObsługi Podróżnych. Stację wraz z całą ofertą usług skierowanychdo kierowców uruchomiono w Kołbaskowie, przy autostradzie A6prowadzącej z Polski do Niemiec.

 

Lotos rozszerza ofertę flotową o Litwę, Łotwę i Estonię

Spółka Lotos Paliwa podpisała umowę z Esso Deutschland/ExxonMobilw zakresie rozszerzenia współpracy flotowej w ramach programumiędzynarodowych kart Lotos/Esso.

 

LOTOS rozkwita na A4

Spółka LOTOS Paliwa uruchomiła parę MOP Rachowice i MOP Kozłówzlokalizowaną na A4 koło Gliwic. Oprócz stacji paliw nakierowców czeka również restauracja i przestronnyparking.   

 

150. stacja w barwach Lotosu

Nową placówkę otwarto w Ząbkach pod Warszawą. To już stopięćdziesiąta stacja własna, należąca do spółki LOTOS Paliwa.Spółka realizuje również inwestycje związane z budową stacjiprzy autostradach w ramach tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych.

 

Będą tanie stacje Lotosu

Lotos Optima to ekonomiczna sieć stacji paliwowych, która będzierywalizować o klienta przede wszystkim tańszą ceną paliw. Odpowiedniki siecistacji Bliska, należącej do koncernu PKN Orlen, pojawią się na naszychdrogach w drugiej połowie roku.

 

50 stacji LOTOS Optima w pół roku

Zgodnie z zapowiedziami spółka LOTOS Paliwa uruchomiła w ubiegłym roku50 stacji LOTOS Optima. Jednocześnie firma pobiła rekord włączając doswojej sieci aż 63 nowe placówki.  

 

Sieć stacji LOTOS powiększyła się o kolejny MOP

LOTOS uruchomił kolejne Miejsce Obsługi Podróżnych. Chodzi o stacjępaliw w miejscowości Sitno na trasie S3, prowadzącej ze Szczecina do GorzowaWielkopolskiego. W sumie LOTOS dysponuje już 11 obiektami MOP w całej Polsce,a do końca tego roku uruchomi dwa kolejne.

 

Lotos uczy samotankowania LPG

W sieci stacji paliw Lotos rozpoczęto już udostępnianie stanowisk dosamodzielnego tankowania LPG przez kierowców. Z punktu widzenia kierowcyproces tankowania autogazu niewiele różni się od tankowania benzyny luboleju napędowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "lotos paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019