Wyszukiwałeś:

lpg

. Znaleziono 725 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: lpg

Spróbuj też wyszukać: instalacja gazowa gaz lpg passat 1997 1 6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 725 wszystkich):

Opel stawia na LPG

Również i Opel stanie wkrótce w szeregi producentów,którzy będą starali się ograniczyć negatywny wpływ samochodówna nasze środowisko. Na początek Corsa, a sukcesywnie kolejne cztery modeleOpla będą dostępne w wersji LPG ecoFLEX.

 

LPG - wciąż jeszcze się opłaca

Ostatnia obniżka cen paliw okazała się tylko chwilowa i obecnie ponowniekierowcy na stacjach benzynowych muszą się liczyć z poważnymi wydatkami. Ichoć podwyżki dotknęły wszystkie najpopularniejsze paliwa - także LPG - tojednak wciąż autogaz jest najkorzystniejszą opcją. Czy jednak w każdymprzypadku montaż instalacji gazowej jest opłacalny?

 

Skoda z LPG. Kupisz?

W związku ze stale rosnącymi cenami paliw, obserwowany jest trend wzrostupopularności samochodów wyposażonych w instalację LPG. Skodazanotowała 85-procentowy wzrost sprzedaży samochodów z instalacją LPGw 2011 roku, w porównaniu do roku 2010.

 

W tym roku sami zatankujemy LPG?

Byłaby to swego rodzaju rewolucja na polskich stacjach benzynowych. Do tejpory, by zatankować gaz do swojego samochodu, musieliśmy korzystać z usługpracownika stacji, choć samo tankowanie do niebezpiecznych przecież nienależy. Zmiana ta może wpłynąć na obniżkę cen LPG.

 

LPG bywa kosztowne

Wielu użytkowników samochodów decyduje się na instalację LPG zprostej przyczyny oszczędności. Jednak jak to w życiu nieraz bywa, coś comiało pomóc nam oszczędzać, generuje dodatkowe koszty. Zobaczmy zatemco się może zepsuć w instalacji LPG i czy warto się obawaiać. 

 

LPG zimą to tylko problemy?

Zima to ciężki okres dla wielu podzespołów samochodowych. Wychodząwtedy wszystkie niedomagania. Szczególnie gdy nasze auto jest wyposażonew instalację LPG, dużo łatwiej o przykrą niespodziankę rano, gdy akuratbędziemy się spieszyć do pracy.

 

Chevrolet Cruze LPG: Opcja rozsądna

Pomysłów na oszczędności w świecie motoryzacji jest kilka, alewciąż najpopularniejszym i zarazem najefektywniejszym rozwiązaniem jest opcjazasilania gazem. Dlatego też niektórzy producenci, chcąc wyjśćnaprzeciwm oczekiwaniom klientów, oferują dedykowane instalacje gazuLPG. Przyjrzeliśmy się, jak taki mariaż działa w przypadku Chevroleta Cruzesedan.

 

Opel Astra Sports Turer LPG: Prawie 1200 km zasięgu

Samochód zasilany poprzez instalację LPG to wciąż poważnaalternatywa na rynku. Na polskim rynku oferta nowych samochodów zfabryczną instalacją jest bogata. My postanowiliśmy sprawdzić Astrę Sport Turer z silnikiem 1.4 turbo wspomaganą przez fabryczną instalację gazową.

 

Auta z LPG - wciąż mamy obawy

Choć eksploatacja samochodu z instalacją LPG pozwala zaoszczędzić nawet do40 proc. kosztów na każdy kilometr w stosunku do aut z silnikamibenzynowymi, wciąż takie rozwiązanie budzi u wielu kierowcówróżne obawy. Czy słusznie?

 

Już 3 mln aut z LPG na polskich drogach

Popularność aut napędzanych autogazem nie tylko nie maleje, co wciążrośnie w szybkim tempie. Coraz więcej Polaków decyduje się na montażinstalacji LPG do nowych aut, a także do samochodów z silnikamiwysokoprężnymi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019