Wyszukiwałeś:

m3

. Znaleziono 369 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: m3

Spróbuj też wyszukać: m3 e46 bmw m3 akcent

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 369 wszystkich):

V8 i 420 KM w M3

Znany jest już silnik dla BMW M3, którego model koncepcyjny zostałzaprezentowany kilka dni temu na salonie samochodowym w Genewie. Bawarskie coupeotrzyma ośmiocylindrową jednostkę o mocy 420 KM! Auto pojawi się wsprzedaży jesienią tego roku.

 

BMW M3 w pełnej krasie

Jeszcze przed paroma tygodniami, na targach w Genewie, zaprezentowano studyjnąwersję tego auta. Teraz BMW zdradza wszystkie szczegóły modelu M3, który wsprzedaży pojawi się jednak dopiero we wrześniu.

 

BMW M3: Sportowo i rodzinnie

BMW M3 Coupe to propozycja dla tych, dla których najważniejsze są osiągioraz świetne prowadzenie. Bawarski koncern nie zapomniał jednak o bardziejpraktycznych cechach i przygotował czterodrzwiową odmianę M3.

 

BMW M3 Cabrio

Choć oficjalna premiera BMW M3 Cabrio przewidziana jest dopiero na marzec itargi w Genewie, to jednak już teraz bawarski koncern przedstawiłszczegóły dotyczące trzeciej wersji nadwoziowej w rodzinie M3.

 

Lepsze niż M3 CSL?

Kilka tygodni temu na torze Nurburging pojawiło się niezidentyfikowane BMW.Wyglądało jak wzmocnione M3 z charakterystycznym wielkim spojlerem z tyłu.Prawda wyszła w końcu na jaw. Oto BMW M3 GTS.

 

Nowe BMW M3 ze słabszym silnikiem

Jak donosi serwis Autoblog najnowsze BMW M3, które będzie bazowało na BMW F30 nie będzie wyposażone w silnik V8. Czy duch M3 zanika?

 

Nowe BMW M3 premierą w Genewie

Najnowsza generacja BMW Serii 3 rywalizuje w segmencie D już od kilku miesięcy. Gdy auto zadebiutowało zaraz pojawiły się pytania kiedy zobaczymywersję M3. W tej sprawie pojawiły się nowe informacje.

 

Koniec produkcji BMW M3

BMW zakończyło kolejny etap w historii swojej marki. Z taśmy produkcyjnejzjechał ostatni egzemplarz M3 Coupe. M Power pracuje nad jego następcą,który będzie bazował nie na BMW Serii 3, a nowej Serii 4.

 

BMW potwierdza szczegóły M3 i M4

Wczoraj na torze Nurburgring BMW przeprowadziło testy modeli M3 Sedan oraz M4Coupe. Podczas tych testów Bawarski koncern potwierdził specyfikacjęnadchodzących modeli stworzonych przez M Power.

 

BMW M3 i M4 gotowe do ataku

Bawarski koncern postanowił, że nowa generacja legendy od M Power pojawi sięna rynku wraz z rodzeństwem. Oto po raz pierwszy oficjalnie możeciepodziwiać BMW M3 Sedan oraz M3 Coupe.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019