Wyszukiwałeś:

małysz

. Znaleziono 33 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: małysz

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 33 wszystkich):

Wątek na forum: Małysz wybrał Renault!

no to pięknie - po zawodach, przecież tymi padłami to oni nigdzie dojadą na czas bo ten francuski złom zdąży kilka razy zepsuć sie zanim dojedzie na miejsce :))) ~vw_man

 

Wątek na forum: Małysz wybrał Audi

Juz dawno nim lata. Zdjecia na pudelku jak zajechal pod maka byly z miesiac temu! ~cdi

 

Wątek na forum: Małysz popiera Zakopiankę

No to mamy głos Szamana, Najsprawnieszego i Najbogatszego. Jeszcze się musi wypowiedzieć Straszyzna. Jak w afrykańskiej wiosce... ~as

 

Małysz wybrał Renault!

Kadra polskich skoczków narciarskich oraz narciarzy alpejskich otrzymała dodyspozycji od Renault Polska flotę dziewięciu samochodów. Już na najbliższezawody w Hinterzarten Adam Małysz i spółka wybiorą się nowym RenaultEspace.

 

Małysz wybrał Audi

Kolejna znana osoba wypełni portfolio specjalnych klientów Audi. Jużwkrótce za kierownicą modelu Q7 S-line będzie można zobaczyć naszegonajlepszego skoczka narciarskiego, Adama Małysza.

 

Małysz popiera Zakopiankę

„Tak” dla Zakopianki - w ten sposób można podsumować dużewsparcie społeczne dla projektu związanego z modernizacją kolejnego odcinkadrogi krajowej nr 47. Swoje listy z poparciem tej inicjatywy przesłali m.in.ks. kardynał Stanisław Dziwisz i Adam Małysz.

 
 

Małysz rozpocznie od Rajdu Drezno-Wrocław

Zamienia narty na cztery koła. Najbardziej utytułowany polski skoczeknarciarski Adam Małysz we wtorek, podczas specjalnie zwołanej konferencjiprasowej na wrocławskim rynku, przedstawił swoje plany startów w nowejdla siebie dyscyplinie sportu, rajdach Cross Country.

 

Małysz: "Debiut zaliczony"

W ubiegłą sobotę Adam Małysz za sterami Porsche Cayenne zadebiutował wrajdzie off-roadowym. Kilka minut po dwunastej, gdy Show Start na WzgórzuAndersa we Wrocławiu zaliczyły już motocykle i quady, na rampie startowejstanął rajdowy pojazd, a na jego pokładzie Adam Małysz i Albert Gryszczuk.

 

Małysz: "Mniej stresująco, ale emocje są"

Wczorajszy, drugi dzień zmagań na Drezno-Wrocław 2011 liczył 120kilometrów i prowadził, poprzez poligon w Żaganiu, na metę w okolicachKrosna Odrzańskiego. Drugi dzień w rajdzie był już mniej stresujący dladebiutanta RMF Caroline Team Adama Małysza.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018