Wyszukiwałeś:

macan

. Znaleziono 70 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: macan

Spróbuj też wyszukać: m agnum mack macan wartość macan suw

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 70 wszystkich):

Porsche zaprezentowało młodszego brata Cayenne!

Producent sportowych aut ze Stuttgartu odsłonił część tajemnicy jaką jestmniejszy SUV tej marki. Oto przed Wami pierwszy oficjalny szkic Porsche Macan.

 

Porsche Macan i jego gama silników

Porsche Macan będzie nowym modelem Porsche, który na rynku pojawi się w przyszłym roku będzie mniejszą wersją modelu Cayenne. Jak na razie informacje pojawiające się na temat tego modelu są nie potwierdzone, ale warto je zgłębić.

 

W końcu jest! Porsche Macan

Segment kompaktowych SUV-ów, jako jeden z nielicznych, miał się dobrze,mimo kryzysu, jaki dopadł większość producentów aut. Teraz do gry wtym segmencie wchodzi nowy gracz i to bardzo mocny gracz. Jesteśmy ciekawi, czyPorsche Macan powtórzy sukces swojego większego brata, modelu Cayenne.

 

Odpowiedź Audi na Porsche Macan

Producent z Inoglstad pokazał pierwsze szkice nowego modelu koncepcyjnego,który zapowiada nowego rywala dla Porsche Macan. Czyżby w Audi ktośpozazdrościł Porsche?

 

Ekskluzywny Macan S

Porsche od jakiegoś czasu oferuje swoim najbardziej wymagającym klientomprogram indywidualizacji. Kilka tygodni temu w salonach zadebiutował modelMacan, którego można personalizować do woli.

 

Testy zderzeniowe Euro NCAP - Porsche Macan

 

Porsche Macan jest pierwszym modelem marki Porsche, który został poddany testom zderzeniowym przez Euro NCAP. Macan nie zawiódł i uzyskał maksymalną liczbę pięciu gwiazdek.

 

Crossover Lotusa lepszy niż Macan

Lotus od jakiegoś czasu zapowiada wprowadzenie do gamy przedstawiciela segmentucrossover. Jednak do tej pory nie pojawił się żaden konkret. Firma zamierzastworzyć auto, które zdetronizuje pod względem osiągów PorscheMacan.

 

Porsche Macan GTS -ostrzejszy sznyt

W Zuffenhauzen wzmocnili Macana, dodali kilka elementów sportowych iwpisali auto do rodziny GTS. Pod maską trzylitrowy silnik turbo, któryw Porsche Macan GTS rozwija moc grubo ponad 300 KM.

 
 

Porsche Macan teraz z 4-cylindrowym silnikiem

Porsche Macan do tej pory występował tylko z 6-cylindrowymi jednostkami. Terazproducent z Zuffenhausen poszerza ofertę i wprowadza bazowy, 4-cylindrowysilnik z modelu 718 Boxster. Nie ubolewamy z tego powodu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019