Wyszukiwałeś:

magentis X

2006 X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: magentis 2006

Spróbuj też wyszukać: magentis 2005 gd 2;0

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Magentis

Kia Magentis jest średniej klasy limuzyną oferującą ciekawe wyposażenia i bardzo dobry komfort jazdy. Samochód powstał w oparciu o wspólną pracę dwóch oddziałów koreańskiej marki: Hyundai Motor Company i Kia Motors Corporation. Nowa Kia Magentis została zaprezentowana na targach IAA we Frankfurci...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Topowa Kia

Kolejny model, który będzie miał swoją premierę podczas wrześniowych,frankfurckich targów. Koreański producent prezentuje pierwsze zdjęcia nowegowcielenia sedana Magentis.

 

Nowy Magentis już w sprzedaży

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie całkowicie nowa Kia Magentis.Oferowana z dwoma silnikami i bogatym wyposażeniem standardowym kosztowaćbędzie od 79.400 zł.

 

Kolejna nowość Kia

Pod koniec maja, podczas targów motoryzacyjnych w Madrycie, zostaniezaprezentowana nowa generacja kompaktowego vana Kia Carens. Do sprzedaży autoto trafi na jesieni.

 

Car of the Year 2007 - nominacje

Znana jest już lista nominowanych samochodów do tegorocznej prestiżowejnagrody Car of the Year 2007. Wśród kandydatów najwięcej modeli pochodzi odmarek: Audi, Chevrolet i Kia.

 

Kia cee'd z Michelin

Wchodzący właśnie do sprzedaży na europejskim rynku model Kia cee'd,wyprodukowany w pierwszej europejskiej fabryce koncernu w Żylinie (Słowacja),zostanie wyposażony wyłącznie w opony marki Michelin.

 

Kia Carens: Czarny koń mini-MPV?

Kwestią bezdyskusyjną pozostaje fakt, że liderami segmentu małych MPV odwielu lat pozostają auta europejskich producentów. Scenic, Zafira czyTouran na stałe wpisały się już w rankingi popularności. Historia potrafijednak płatać figle, a biorąc pod lupę klasę MPV "nieeuropejskim"wyjątkiem już w niedługim czasie może okazać się Kia Carens.

 

Auris i Roomster na piątkę

Toyota Auris oraz Skoda Roomster to kolejne modele, które uzyskały pięćgwiazdek w testach zderzeniowych EuroNCAP. Z kolei dwa koreańskie modele, KiaMagentis i Hyundai Santa Fe, zostały ocenione na cztery gwiazdki.

 

Brilliance - pierwsza chińska marka w Europie

Brilliance Jinbei Automobile jest pierwszą chińską marką samochodową,która zaprezentowała swoje modele podczas targów motoryzacyjnychw Genewie.

 

Rekordowa Kia cee`d

Wprowadzona trzy miesiące temu do sprzedaży Kia cee`d szturmem zdobyłauznanie polskich kierowców. Tylko tyle wystarczyło, żebyzainteresowanie autem było tak duże, aby uzyskać prawie roczny poziomzaplanowanych zamówień.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "magentis 2006".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019