Wyszukiwałeś:

magentis

. Znaleziono 66 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: magentis

Spróbuj też wyszukać: audi c5 magentis 2004 magentis 2006

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 66 wszystkich):

Wszystko o samochodach Kia Magentis

Kia Magentis jest średniej klasy limuzyną oferującą ciekawe wyposażenia i bardzo dobry komfort jazdy. Samochód powstał w oparciu o wspólną pracę dwóch oddziałów koreańskiej marki: Hyundai Motor Company i Kia Motors Corporation. Nowa Kia Magentis została zaprezentowana na targach IAA we Frankfurci...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Kia Magentis: Jak Mercedes

4.75 Nowe mercedesy nie sa juz jak mercedesynatomiast Magentis jest jak stary mercedes tylkonowy KOMFORTOWY,DUZY,NIEZAWODNY A DO TEGO TANI MOŻE BYC COS LEPSZEGO

 

Topowa Kia

Kolejny model, który będzie miał swoją premierę podczas wrześniowych,frankfurckich targów. Koreański producent prezentuje pierwsze zdjęcia nowegowcielenia sedana Magentis.

 

IAA Frankfurt 2005: Kia Magentis

Miesiąc temu zapowiadaliśmy premierę nowego, topowego samochodu koreańskiegoproducenta. Dziś relacja z pokazu we Frankfurcie.

 

Nowy Magentis już w sprzedaży

Do sprzedaży na naszym rynku trafiła właśnie całkowicie nowa Kia Magentis.Oferowana z dwoma silnikami i bogatym wyposażeniem standardowym kosztowaćbędzie od 79.400 zł.

 

Kia Magentis: Dla oszczędnego prezesa

Limuzyny klasy średniej to na europejskim rynku, w Polsce może w niecomniejszym stopniu, niezwykle konkurencyjny a przy tym i prestiżowy segment. Kiaw tej rywalizacji wystawia Magentisa, który musi się zmierzyć jednak zcałą masą uznanych już wśród Europejczyków modeli.

 

Nowa Kia Magentis od 64 900 PLN

Nowy Magentis 2009 jest dziełem koreańskiego zespołu projektowego podkierownictwem głównego stylisty Kia Petera Schreyer’a i powstał wramach kształtowania ‘nowego oblicza’ marki Kia. Aby przyciągnąćuwagę nabywcy, szczególnie europejskiego – Magentis 2009pożegnał się ze swą tradycyjnie konserwatywną stylistyką, nabierającnowego, dynamicznego i wyróżniającego się wyglądu zarówno nazewnątrz jak i w środku.

 

Kia Magentis: Zmiana oblicza

Koreańskie auta dziś i jeszcze kilka lat temu to dość spora przepaść.Jednak nie zmienia to faktu, iż Koreańczycy wciąż muszą udowadniać, żepotrafią robić niezłe auta, które są w stanie rywalizować zkonkurencją. Czy odmieniony Magentis potwierdza tę tezę?

 

Oto nowa Kia Magentis

Na nieco ponad dwa tygodnie przed światową premierą na wystawie samochodowejw Nowym Jorku Kia zdradziła, jak będzie wyglądać nowa generacja modeluMagentis.

 

Wątek na forum: Kia Magentis: Dla oszczędnego prezesa

z tanich limuzyn to ja juz wybralbym skode superb ~wuj sam

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019