Wyszukiwałeś:

magnez

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: magnez

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Wątek na forum: Audi R8 + V10

od kiedy to magnez przyciąga? Gdzie śpi tym razem korekta? Podszczypuje dział finansowy podczas przerwy na szluga? ~robert888

 

Wątek na forum: Jaguar XF oficjalnie

Śliczne auto, co prawda pozbawione w zasadzie klasycznej linii Jaguara, ale chyba najwyższy czs na zmiany... Linia boczna przypolina Lexusa GS... Wnętrze za to jakieś takie zbyt... amerykańskie? (jak nowe Lincolny) Dobrze, że marka, która od lat boryka się z kłopotami finansowymi, potrafi wy...

 

BMW dla Politechniki Warszawskiej

BMW Polska postanowiło rozpocząć współpracę z wiodącymi uczelniamitechnicznymi w Polsce. Na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych PolitechnikiWarszawskiej zostaną przekazane cztery silniki BMW przeznaczone do celówdydaktycznych.

 

Ekspansja w kierunku motoryzacji

Grupa FAM prowadzi działania zmierzające do poszerzenia rynków o rozwojowebranże: motoryzacyjną, elektrotechniczną i AGD. W tym celu spółka poszerzaswoją ofertę w zakresie ciśnieniowego odlewnictwa z aluminium i magnezum.in.: obudowy, szczęki, trawersy, pierścienie.

 

W 2008 roku Euromag liderem w Europie

Do końca 2008 roku firma Euromag z Kędzierzyna ma stać się liderem wprodukcji odlewów magnezowych w Europie. Przez najbliższe 2 lata właścicielspółki - Tar Heel Capital planuje znaczące inwestycje m.in. nabycie łącznie18 maszyn odlewniczych.

 

1200 KM dostępne w opcji

Szwajcarski producent ultra-nietypowych pojazdów, firma Beck na saloniesamochodów luksusowych w Wiedniu zaprezentowała nowoczesny pojazd o nazwie LM800. Z połączenia materiałów o niskiej wadze powstał samochód, któregomasa całkowita nie przekracza 900 kilogramów, a w wyposażeniu opcjonalnymdopuszcza się montaż silnika o mocy 1200 KM!

 

Jaguar XF oficjalnie

Od dłuższego czasu w mediach pojawiały się coraz to świeższe informacje natemat nowego modelu przygotowywanego przez Jaguara. Tuż przed targami weFrankfurcie, gdzie auto ma zadebiutować, w mediach pojawiły się pierwszezdjęcia.

 

Innowacje w Porsche Panamera

W przyszłym miesiącu na targach w Szanghaju zostanie zaprezentowane nowePorsche Panamera, a wraz z nim szereg innowacji, którymi firma zamierzawyprzedzić konkurentów ze swojego segmentu.

 

Amerykanie na diecie

Producenci samochodów, którzy mają w swoich ofertach pick-upy,postanowili znacząco odchudzić swoje auta po to, aby móc sprostaćprzyszłym amerykańskim wymogom dotyczącym wartości spalania, bezkonieczności ujmowania im mocy oraz siły uciągu i ładowności.

 

Felgi - nie liczy się tylko estetyka

By móc jeździć bezpiecznie samochód nie powinien posiadać tylkoi wyłącznie sprawnego zawieszenia, układu hamulcowego czy aktywnychsystemów elektronicznych. Niemniej ważne jest także posiadaniewłaściwych i dobrze dobranych felg.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019