Wyszukiwałeś:

malopolskie X

most X

drogi X

krajowe X

droga X

krajowa X

44 X

remont X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: malopolskie most drogi krajowe droga krajowa 44 remont

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Modernizacja DK nr 44

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad oddział w Krakowie,poinformowała o otwarciu ofert w przetargu na modernizację drogi krajowej nr44 na odcinku Jaśkowice - Skawina.

 

Zamkną most w Oświęcimiu

Od 3 sierpnia most Jagielloński na rzece Sole w Oświęcimiu w ciągu drogikrajowej nr 44 zostanie całkowicie zamknięty dla ruchu na trzy i półmiesiąca.

 

Wakacyjny raport utrudnień na drogach krajowych

Wakacje to czas urlopów, ale też wzmożonej aktywności ekip budującychi remontujących drogi. Niestety ze zwiększoną aktywnością służbdrogowych, łączą się utrudnienia dla kierowców. Przed wakacyjnąpodróżą warto wziąć pod uwagę lokalne remonty dróg,zamknięte trasy i objazdy i uzbroić się w cierpliwość…

 

Kolejny etap remontu DK 49 zakończony

Zakończony został remont drogi krajowej nr 49 na odcinku od Nowego Targu dogranicy RP ze Słowacją. 24-kilometrowy odcinek drogi remontowany był etapami.

 

Wyremontują most w Skawinie na DK 44

Zły stan techniczny mostu w Skawinie w ciągu drogi krajowej nr 44 jestprzyczyną podjęcia decyzji o jego remoncie. Ogłoszono właśnie przetarg namodernizację tej prawie 80-letniej już przeprawy przez rzekę Skawinka.

 

Most w Skawinie od poniedziałku nieprzejezdny

W najbliższy poniedziałek (11 maja br.) od godziny 8 rano remontowany most wSkawinie w ciągu drogi krajowej nr 44 zostanie wyłączony z ruchu kołowego.Kierowcy będą musieli jeździć objazdem.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "malopolskie most drogi krajowe droga krajowa 44 remont".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018