Wyszukiwałeś:

maluch

. Znaleziono 224 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: maluch

Spróbuj też wyszukać: fiat 126p mercedes fiat 126p tuning

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 224 wszystkich):

Wątek na forum: TRW rozwija działalność w strefie

a zaczęło się od tego, ze robili pasy bezpieczeństwa do "maluchów" w Czestochowie... a potem już poszło ~znafca

 

Wątek na forum: KGP: Fotoradary, a bezpieczeństwo

a nie wzieli pod uwagę np. - jaka w tym okresie była pogoda, - bezpieczeństwa samych pojazdów (np mniej maluchów) i nie napisali jak wybrali te 42% punktów, jeśli losowo to OK ale jeśli nie to jest to oszustwo. W Angli badania wykazały, że globalna ilość wypadków rośnie po wprowadzeniu fo...

 

Wątek na forum: Up(s)! To tylko mały Volkswagen

prawie jak maluch BIS! ~mały fiat

 

"Maluch" kontra Ferrari

Popularny "maluszek" stanie w szranki z nie byle jakim autem, bo znajnowszym Ferrari 458 Italia. Brzmi jak żart? Trochę tak, ale jest to jednak"najprawdziwsza prawda". Dodatkowo, do tego niecodziennego pojedynkudojdzie w nie byle jakim miejscu, bo na torze Nürburgring.

 

Ten "Maluch" ma pokonać Ferrari

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o nietypowym pojedynku - wyścigu Fiata126p. z Ferrari 458 Italia. Dziś przedstawiamy nieco więcej informacji natemat przygotowania "małego" Fiata do tego wydarzenia.

 

Pojedynek „Maluch” kontra Ferrari nierozstrzygnięty

Nie Ferrari, lecz srogi Nürburgring okazał się pogromcą naszegoMalucha”. Pomimo wielkich ambicji i determinacji, którejofiarą padły dwa silniki, planowany wyścig nie został zakończony.

 

"Maluch" wraca na tor wyścigowy

Fiat 126p wraca na tory wyścigowe za sprawą projektu „Maluch-Trophy”.

 

Maluch z Polski ma już 40 lat

6 czerwca 1973 roku zmontowano w zakładach dawnej Fabryki SamochodówMałolitrażowych w Bielsku-Białej pierwsze egzemplarze Fiata 126p, zoryginalnych włoskich części, gdyż wcześniej, od 1972 roku w zakładachFiata w Cassino, trwała już jego seryjna produkcja.

 

Suzuki Celerio: Japońska praktyczność

Choć miał być następcą Alto, to po wycofaniu ze sprzedaży równieżSplasha, stanął przed zadaniem zastąpienia obu tych maluchów Suzuki.Model Celerio stanął przed trudnym zadaniem z jeszcze jednego powodu - wsegmencie A jest coraz tłoczniej, a konkurencja co chwila podnosi poprzeczkę.

 

Audi A1: Maluch po zmianach

Audi od pięciu lat gra w klasie maluchów. Równanie do MINI, botaki był cel wprowadzenia Audi A1 w 2010 roku, wymaga sporo wysiłku, dlategood ubiegłego roku wprowadzono zmiany w tym modelu. Sprawdziliśmy, czyodnowione Audi A1 to ciekawa propozycja rynkowa.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019