Wyszukiwałeś:

mans

. Znaleziono 292 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mans

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 292 wszystkich):

Le Mans: Audi pokonało Peugeota

Audi R10 TDI nadal niezwyciężone w 24-godzinnym klasycznym francuskim wyścigudługodystansowym w Le Mans. W rozgrywanej po raz 76 wyczerpującej rywalizacjitriumfowali Dindo Capello (Włochy), Tom Kristensen (Dania) i Allan McNish(Szkocja) za kierownicą Audi R10 TDI z numerem startowym 2.

 

Wielki tryumf Audi w Le Mans

Audi wygrało po raz dziewiąty legendarny 24-godzinny wyścig w Le Mans i tymsamym w klasyfikacji najlepszych samochodów w tym francuskimdługodystansowym klasyku dogoniło Ferrari. Więcej zwycięstw odniosłodotychczas tylko Porsche.

 

Fakty o rekordowym zwycięstwie Audi w Le Mans

W najszybszym w historii wyścigu Le Mans Audi odnotowało trzeci triumf. Otonajważniejsze fakty o historycznym zwycięstwie niemieckiej marki z czteremapierścieniami w Le Mans.

 

Michelin zadowolony z testów przed Le Mans

Michelin wraz ze swoimi partnerami wziął udział w dniu testowym przedtegorocznym 24-godzinnym wyścigiem Le Mans. Celem testów byłosprawdzenie najnowszych rodzajów opon przed słynnym francuskimwyścigiem wytrzymałościowym, który odbędzie się 11 i 12 czerwca.

 

Po 20 latach Mazda powraca do Le Mans

W 2011 roku przypada 20. rocznica zwycięstwa Mazdy w najbardziej wymagającymwyścigu świata, 24-godzinnym wyścigu w Le Mans. W 1991 roku Mazda zostałapierwszym i jedynym japońskim producentem samochodów, któryodniósł w nim zwycięstwo.

 

Raikkonen przetestuje Peugeot serii Le Mans

Kimi Raikkonen wciąż szuka dla siebie zajęcia na sezon 2012. Niebawemmałomówny Fin przetestuje wyścigowy samochód Peugeot 908 Le Mansna hiszpańskim torze Motorland Aragon.

 

Audi w Le Mans wystartuje z hybrydą

Producent aut z Ingolstad, który w ostatnich latach zdominował 24-godzinny wyścig w Le Mans w tegorocznej edycji wystawi bolid klasy LMP1wyposażony w napęd hybrydowy. Na starcie 80. wyścigu na torze Circuit de laSarthe Audi wystawi 4 samochody.

 

Bentley chce powrócić do Le Mans

Ostatnie 12 lat to dominacja zespołu Audi w 24-godzinnym wyścigu w Le Mans.Dominacja ta została przerwana dwa razy: w roku 2003 przez Bentleya oraz w2009 przez zespół Peugeota. Brytyjska marka znów może namieszać na Circuit de la Sarthe.

 

Nie możesz tego przegapić - 24h Le Mans

W przeciągu roku na naszym globie odbywa się tysiące mniej lub bardziejprestiżowych wyścigów. Jednak nikt nie powinien podważyć tego, żeimpreza odbywająca się we Francji w najbliższy weekend góruje nadkażdą inną. Mowa oczywiście o wyścigu 24h Le Mans.

 

Pierwszy po wojnie Polak pojedzie w 24h Le Mans

W tegorocznej edycji legendarnego 24-godzinnego wyścigu Le Mans pojedziepierwszy Polak w powojennej historii. Kuba Giermaziak, bo to o nim mowa, będziejechał za kierownicą Ferrari 458 Italia GT2.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2022