Wyszukiwałeś:

mapa X

s-6 X

. Znaleziono 269 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mapa s-6

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 269 wszystkich):

FŁT Kraśnik - Łożyska z klasą

W zakładach z Kraśnika, których historia sięga czasów Centralnego OkręguPrzemysłowego produkowane są łożyska m.in. dla światowych koncernówmotoryzacyjnych: BPW, Peugeot-Citroen, Renault, FIAT, GKN, Delphi. Producent zziemi lubelskiej mimo dużej konkurencji umacnia swoją obecność w gronierzetelnych partnerów handlowych na światowym rynku.

 

Mapa gruntów na medal

Pierwsza edycja konkursu "Grunt na medal" dobiegła końca. Powstaław ten sposób mapa najlepszych lokalizacji rekomendowanych przez PAIiIZ S.A. imarszałków województw. Z całego kraju napłynęło 342 zgłoszeń, spośródktórych wyłoniono głównych laureatów, czyli szesnaście gmin (po jednej zkażdego województwa), nazywanych "złotą szesnastką".

 

Motoryzacja przebojem polskiego eksportu

W ciągu pierwszego półrocza br. przemysł motoryzacyjny w Polscewyeksportował produkty na łączną wartość blisko 6,89 mld euro. Wartośćta jest wyższa o ponad 1,34 mld euro od uzyskanej w analogicznym okresie rokupoprzedniego, co daje wzrost o ponad 24%.

 

Nastroje przedsiębiorców 2006

Krajowa Izba Gospodarcza przeprowadziła badanie nastrojów polskichprzedsiębiorców w 2006 roku i ich oczekiwań na przyszły rok. W ten sposóbpowstała „mapa klimatu biznesowego”.

 

Dębica w lepszej kondycji

Pomimo pogarszającej się koniunktury w branży oponiarskiej i słabychwyników finansowych w pierwszej połowie roku, Firma Oponiarska DębicaS.A. odnotowała wzrost zysków po trzecim kwartale 2008 roku. Wpłynęłana to m.in. optymalizacja produkcji.

 

Dobre półrocze Dębicy

Może bez rewelacji, ale optymistycznie wyglądają wyniki finansowe FirmyOponiarskiej Dębica S.A. po pierwszym półroczu 2010 roku.Wzrósł przychów, jednak zmniejszył się jednocześnie zyskoperacyjny.

 

Faurecia zainwestuje 40 mln w Gorzowie

Firma Faurecia chce rozszerzyć swoją działalność w Gorzowie Wielkopolskim.Firma otrzymała już zezwolenie na prowadzenie działalności na terenieKostrzyńsko-Słubickiej SSE. Planowana nowa inwestycja działającej od kilkulat w Gorzowie spółki polegać będzie na rozbudowie przedsiębiorstwapoprzez zakup dwóch ciągów produkcyjnych oraz linii lakierniczejdo produkcji nowych, innowacyjnych produktów - desek rozdzielczych ipaneli drzwiowych do nowych modeli samochodów marki Mercedes klasy S iVolvo.

 

Dobre wyniki producenta opon z Dębicy

Firma Oponiarska Dębica S.A. uzyskała w trzecim kwartale 2011 roku przychodyze sprzedaży w wysokości 717 mln złotych, tj. o 38,9 proc. wyższe niż wbardzo dobrym trzecim kwartale 2010 roku.

 

Wzrosty w produkcji przemysłu motoryzacyjnego

W 2013 roku produkcja sprzedana polskiego przemysłu motoryzacyjnegoosiągnęła wartość 109,2 mld zł. To nominalnie o 6,3% więcej niż w 2012roku. Za wzrost odpowiada produkcja samochodów użytkowych oraz częścii akcesoriów motoryzacyjnych. Wzrost odnotował także polski rynekpojazdów samochodowych - wynika z raportu Polskiego Związku PrzemysłuMotoryzacyjnego.

 

Polski przemysł motoryzacyjny na dużym plusie

W I poł. 2014 roku wartość produkcji sprzedanej producentówmotoryzacyjnych w Polsce wyniosła 58,0 mld zł. To nominalnie o 4,9% więcejniż w I poł. 2013 roku. Realnie, tj. po uwzględnieniu zmian cen produkcji,wzrost był jeszcze wyższy i wyniósł 6,3%. Dostępne dane finansowewskazują, że wzrost wypracowali przede wszystkim producenci części iakcesoriów - wynika z raportu PZPM  i KPMG.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018