Wyszukiwałeś:

marcus

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: marcus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Groenholm po raz drugi

Fin Marcus Groenholm wygrał Rajd Szwecji, drugą tegoroczną eliminacjęmistrzostw świata. Groenholm triumfował także w pierwszej eliminacji -styczniowym Rajdzie Monte Carlo i jest liderem klasyfikacji generalnejmistrzostw świata.

 

Loeb po raz piąty

Sebastien Loeb ponownie okazał się najszybszy w całej stawce kierowcówrajdowych podczas siódmej eliminacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata- Rajdzie Sardynii. Aktualny mistrz świata wygrał już piąty rajd z rzędu ijest na dobrej drodze do obrony czempionatu.

 

WRC: Tytuł MŚ konstruktorów dla Forda

Zespół BP-Ford World Rally Team zapewnił sobie tytuł Rajdowego MistrzaŚwiata FIA w klasyfikacji zespołów fabrycznych. Marcus Groenholm i TimoRautiainen w Fordzie Focus RS WRC odnieśli w Rajdzie Nowej Zelandii swojeszóste zwycięstwo w tym sezonie. Drugie miejsce ze stratą 56 sekund zajęlijadący takim samym samochodem Mikko Hirvonen i Jarmo Lehtinen.

 

Rajd Walii: Decydujące starcie

Zgodnie z tradycją trwającą od dwóch sezonów, rajd WielkiejBrytanii zamyka kalendarz Rajdowych Mistrzostw Świata WRC. W szesnastej,ostatniej rundzie sezonu 2007 rozstrzygną się losy tytułu mistrzowskiego wklasyfikacji kierowców pomiędzy jego obrońcą i aktualnym lideremSebastienem Loebem (Citroen) i Marcusem Grönholmem (Ford). O tym ktozwycięży zadecyduje 17 trudnych odcinków specjalnych.

 

Sebastien „IV” Loeb

Obronił się. Rajd Walii miał ukończyć na minimum piątym miejscu. Dojechałjako trzeci. Sebastien Loeb (Citroen C4 WRC) choć w ostatniej eliminacji sezonuWRC musiał uznać wyższość Mikko Hirvonena i Marcusa Groenholma (obaj FordFocus WRC), to właśnie 33-letni Francuz może cieszyć się ze zdobyciaczwartego z rzędu tytułu rajdowego mistrza świata.

 

Sprzedane w cztery godziny

Jaguar zaprezentował parę dni temu specjalną, limitowaną edycję modelu XJLNeiman Marcus. Wystarczyło zaledwie kilka godzin żeby wszystkie egzemplarzesię rozeszły.

 

Rajd Szwecji: Testowy dla Loeba

Trening podczas Rajdu Arktycznego opłacił się Daniemu Sordo. Hiszpan zfabrycznego zespołu Citroena był przez dłuższy czas najszybszym kierowcąpodczas dzisiejszego shakedownu Rajdu Szwecji. W ostatnim przejeździe całąstawkę zdeklasował niezawodny Sebastien Loeb.

 

Camaro Convertible sprzedało się w 3 minuty

Niedawno pisaliśmy o tym, że w prestiżowym katalogu Neiman Marcus pojawiłsię Chevrolet Camaro Convertible. Okazało się, że samochód pobiłrekord należący do Jaguara XJL, który dość szybko znalazłnabywców.

 

Polacy zdominowali nie tylko siatkarskie mistrzostwa

Choć w miniony weekend fani sportu w naszym kraju emocjonowali sięgłównie emocjami związanymi ze zdobyciem drugiego mistrzostwa świata whistorii polskiej siatkówki, to nie były to jedyne warte uwagi zawodysportowe. W Warszawie na "Pustyni Narodowej" odbyła się Verva StreetRacing.

 

Zabawkowy tor za bajońską sumę

Ekskluzywny sklep Neiman Marcus już teraz przygotowuje się to sezonuświątecznego. W ofercie pojawił się zabawkowy tor wyścigowy zaastronomiczną kwotę.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018