Wyszukiwałeś:

marki

. Znaleziono 8072 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: marki

Spróbuj też wyszukać: marki samochodów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 8072 wszystkich):

Landwind też wraca!

W miniony weekend jedną z bardziej interesujących informacji była wieść opowrocie do Europy, w tym i do Polski, marki Ssangyong. Okazuje się, iż to niejedyny powrót, jaki szykuje się nam w najbliższym czasie. Do ponownegoataku na rynek Starego Kontynentu jest już przygotowany chiński Landwind.

 

Jak postrzegamy marki samochodowe?

Najbardziej wyrazisty wizerunek pośród marek dostępnych na polskimrynku ma Volkswagen. Postrzegany jest m.in. jako marka niezawodna, bezpieczna iwysokiej jakości. Zobacz, jak Polacy postrzegają inne, najbardziej popularnena naszym rynku marki samochodowe.

 

Od zegarmistrza po samochód elektryczny - historia marki Chevrolet

Jedna z ikon amerykańskiej motoryzacji, marka Chevrolet, obchodzi w tym rokuswój okrągły jubileusz. Z tej okazji przez najbliższy tydzienprzypomnimy historię producenta samochodów, przedstawimy relacje z jazdnajbardziej wyróżniającymi się obecnie modelami tej marki, a na koniecmamy dla Was specjalny konkurs!

 

Krótki, drugi żywot marki Maybach

Kilka tygodni temu w motoryzacyjnym świecie pojawiły się pierwsze wzmianki natemat tego, że koncern Daimler zamierza zakończyć żywot ultraluksusowejmarki Maybach. To kolejne zamknięcie tej marki po reinkarnacji w 2002 roku.

 

Saab: Dobra wiadomość dla fanów marki

Niestety nie jest to informacja o wykupieniu marki przez poważnego kontrahentai ogłoszenia planów marki na nadchodzące lata. Wiadomości docierające ze Szwecji mówią, że muzeum marki zostało uratowane.

 

Alain Prost ambasadorem marki Renault

Czterokrotny mistrz świata Formuły Jeden, uważany z jednego z najlepszychkierowców w historii F1 został po 30 latach współpracy z Renault oficjalnym ambasadorem francuskiej marki.

 

Te marki są warte miliardy dolarów. Zobacz które

W najnowszej edycji raportu BrandFinance Auto 50, w którym zestawiane sąnajbardziej wartościowe marki samochodowe, ponownie najcenniejsza okazała sięToyota, którą wyceniono na 26 miliardów dolarów.

 

Motoryzacja w II edycji Konsorcjum Marki Poznań

Znane są już przedsiębiorstwa, które wezmą udział w projekcierealizowanym wspólnie z Miastem Poznań. Udział w drugiej edycjiKonsorcjum Marki Poznań weźmie 39 marek związanych z Poznaniemreprezentujących 11 różnych branż w tym z branży motoryzacyjnej.Celem nadrzędnym projektu jest osiągnięcie synergii wizerunkowej międzymarkami a Miastem.

 

Zielone światło dla budżetowej marki Volkswagen

Koncern z Wolfsburga podpisał zgodę pod konceptem i zarysem projektubudżetowej marki. Finał rozmów zakończył się sukcesem, mimo żekilka tygodni temu przyszłość nowej marki koncernu VAG stała pod dużymznakiem zapytania.

 

Jubileuszowa seria limitowana marki DS

Koncern PSA za wszelką cenę chce zbudować indywidualny image marki DS. Dlatego w 60. rocznicę debiutu protoplasty marki - Citroena DS - prezentujewyjątkowe wersje swoich modeli.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020