Wyszukiwałeś:

martin

. Znaleziono 697 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: martin

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 697 wszystkich):

Aston Martin Rapide: 4 drzwi w Coupe

Czterodrzwiowe Coupe jest w modzie. Po ciekawym projekcie modelu Mercedesa CLSprzyszła kolej na Brytyjczków, którzy na targach samochodowych w Detroitzaprezentują koncept Aston Martin Rapide.

 

Aston Martin Rapide w produkcji

Brytyjski Aston Martin rozpocznie produkcję czterodrzwiowego modelu RapideCoupe w lecie przyszłego roku. Szybkie wprowadzenie auta na taśmy produkcyjneda Brytyjczykom 2-3 lata przewagi w niszowym segmencie przed produktem Porsche,modelem Panamera, który do sprzedaży ma trafić na początku 2010 roku.

 

Aston Martin: Dodatni bilans po 40 latach

To się nazywa upór, konsekwencja w działaniu i wiara w sukces. BrytyjskiAston Martin po raz pierwszy od przeszło 40 lat zanotował roczny dodatnibilans. Czyżby zasługa w tym sukcesie filmowego Jamesa Bonda? Nie tylko.

 

Aston Martin V8 Roadster w 2007?

Brytyjski Aston Martin produkujący sportowe samochody do swojego portfoliozamierza dorzucić model Cabrio zbudowany na bazie V8 Vantage. W internecieukazały się już pierwsze szpiegowskie zdjęcia tego auta.

 

Aston Martin wkrótce sprzedany?

Jak donosi gazeta "Financial Times", Ford jest coraz bliższy sprzedażyborykającej się z finansowymi problemami marki Aston Martin. Zainteresowanieze strony potencjalnych kupców jest spore, a Ford nie wyklucza uruchomieniatrzeciej tury negocjacji aby wyłonić najlepszą ofertę.

 

Aston Martin sprzedany!

Po ponad dwudziestu latach pod rządami Forda marka Aston Martin powraca znowu wbrytyjskie ręce. Nowym właścicielem tej sportowej a zarazem luksusowej markijest międzynarodowe konsorcjum, na którego czele stoi David Richards, szefznanej firmy Prodrive.

 

Aston Martin w Polsce!

Podczas gdy oczy i uszy motoryzacyjnego światka skierowane są na wystawę weFrankfurcie, ważna informacja dotarła do nas z polskiego rynku. Otóżjuż wkrótce w sprzedaży w naszym kraju zadebiutuje oficjalnie markaAston Martin!

 

Polski salon marki Aston Martin

Aston Martin Rapide odwiedzi Warszawę. Prezentacja tego modelu odbędzie siępodczas oficjalnego otwarcia pierwszego w Polsce salonu Aston Martin. Nastąpito już 10 marca.

 

Aston Martin dołącza do 100-latków

2012 rok nie dotarł jeszcze do finiszu, a już znamy plany marki Aston Martinna rok następny. W 2013 roku firma będzie świętować 100-lecie istnienia.

 

Aston Martin Vantage GT12 Roadster - z piekła rodem

Specjalnie na "Festiwal Prędkości" organizowany w Goodwood AstonMartin przygotował jedyny w swoim rodzaju kabriolet, który przyćmikażdy samochód z tego rodzaju. Zobacz, "najbardziej ekstremalnyroadster na świecie" - Aston Martin Vantage GT12 Roadster.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019