Wyszukiwałeś:

martwe X

pole X

. Znaleziono 39 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: martwe pole

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 39 wszystkich):

Fiat Bravo: Super wybór

4.75 Ogólnie samochód jest ekstra.Mam go 5miesięcy i ciągle mi się podoba. Ludzie ciągle się za nim oglądają i sązdziwieni , że to tylko FIAT. Za 48 tysięcy jakie zapłaciłem po negocjacjachnie kupi się nic innego z takim wyposażeniem (wersja dynami...

 

Hyundai i30: czekamy na lifting tego modelu

4.25 Względnie dobre auto, które ma w sobiezapożyczenia od innych marek. Myślę, że w przyszłym roku pojawi się I30 polifcie, i te drobne pierdoły, które mi przeszkadzają zostaną usunięte.

 

Hyundai i30: Fajne auto Hyundai i30.

5 Bardzo polecam zakup auta Hyundai i30. Zacenę którą oferuje Hyundai nie znajdzie się auta z ta-kim wyposażeniem.Wnętrze samochodu bardzo komfortowe. Podczas dłuższych tras (powyżej 500 km)nie odczuwa się zmęczenia. Spalanie bardzo przyzwoite. Spor...

 

Dwa koncepty Nissana w Genewie

Nissan Europe przedstawi dwa nowe i innowacyjne pojazdy koncepcyjne podczaszbliżającej się wystawy samochodowej Genewa Motor Show 2006.

 

Ford poszerza wizję

W przyszłym roku Ford zamierza wprowadzić do swoich samochodów kilkanowości, które ułatwią życie kierowcom. Jednym z nich będzie systemwykrywania martwego punktu, natomiast drugi będzie ułatwiać wyjeżdżanie zparkingu przy ograniczonej widoczności.

 

Audi A4 Avant: forma i funkcjonalność

Pół roku po "A-czwórce" w wersji sedan dosalonów wkracza niemniej ważna dla producenta z Ingolstadt wersja kombi.Audi A4 Avant to, w wielkim skrócie, kombi, które spośródbezpośrednich konkurentów z segmentu premium, oferuje chyba najwięcejsportowego charakteru.

 

Nowa gama samochodów ciężarowych Volvo na wystawie IAA 2008

Głównym elementem stoiska Volvo Trucks będzie nowa gamasamochodów ciężarowych Volvo. Podczas wystawy pojazdy te zostaną poraz pierwszy poza granicami Szwecji zaprezentowane publicznie. Przyprojektowaniu nowej gamy pojazdów, Volvo Trucks skoncentrowało się naoptymalizacji otoczenia kierowcy i wprowadzeniu najnowocześniejszychsystemów bezpieczeństwa.

 

Continental na targach IAA 2008 w Hanowerze

Na 62. Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych IAA w Hanowerze, wdniach od 23 września do 2 października 2008 r. Continental, będzieprezentować szeroki asortyment produktów i usług dlawytwórców pojazdów komercyjnych, operatorów flotoraz producentów samochodów specjalizowanych.

 

Volvo Trucks uczy dzieci, jak ważne jest by być widocznym na drodze

Winą za 60 procent wszystkich wypadków, w których dochodzi dopotrącenia pieszego lub rowerzysty przez samochód ciężarowy możnaobarczyć martwe pole. Wiele ofiar wypadków to dzieci. Dlatego w Danii,Volvo Trucks, wraz z kilkoma innymi organizacjami, realizuje projekt,którego celem jest uczenie dzieci prawidłowego zachowania się, gdy wpobliżu znajdują się samochody ciężarowe.

 

Aktywne systemy Volvo Trucks zwiększają bezpieczeństwo

Po tym, jak 26 czerwca br. w Brukseli przedstawiono pierwsze wynikipaneuropejskiego projektu badawczego euroFOT, wniosek jest oczywisty: opracowaneprzez Volvo Trucks aktywne systemy bezpieczeństwa pomagają kierowcom unikaćwypadków.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "martwe pole".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019