Wyszukiwałeś:

masa X

pojazdu X

. Znaleziono 162 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: masa pojazdu

Spróbuj też wyszukać: masa pojazdu voyager

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 162 wszystkich):

Wątek na forum: MF: Nowy podatek w zastępstwie akcyzy

Wg mnie najsensowniejszym i najbardziej logicznym rozwiązaniem opodatkowania środków transportu było by uzależnienie wysokości podatku od czynników, które bezpośrednio obciążają otoczenie, czyli: 1. masa dopuszczalna pojazdu - wpływająca na zużycie dróg 2. poziom emisji spalin - wpływający na ś...

 

1200 KM dostępne w opcji

Szwajcarski producent ultra-nietypowych pojazdów, firma Beck na saloniesamochodów luksusowych w Wiedniu zaprezentowała nowoczesny pojazd o nazwie LM800. Z połączenia materiałów o niskiej wadze powstał samochód, któregomasa całkowita nie przekracza 900 kilogramów, a w wyposażeniu opcjonalnymdopuszcza się montaż silnika o mocy 1200 KM!

 

Rzeczywista masa całkowita

Według kodeksu drogowego jest to masa pojazdu łącznie z masą znajdujących się na nim rzeczy i osób.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Dopuszczalna masa całkowita

Według kodeksu drogowego jest to największa, określona właściwymi warunkami technicznymi masa pojazdu obciążonego osobami i ładunkiem, dopuszczonego do poruszania się po drodze.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Samochody na diecie

W dobie panującej mody na drastyczne obniżane spalania, producenci autszukają możliwości odchudzenia podzespołów już nie tylko w nadwoziu,ale także w samym ich szkielecie.

 

Fiat 125p 1600 Monte Carlo

Historia startów Fiat 125p w Rajdzie Monte Carlo zaczęła się wstyczniu 1971 roku. Wcześniej udział aut z FSO w rajdach ograniczał się doimprez na terenie Polski i innych krajów bloku wschodniego.

 

O tym pamiętaj podczas holowania

Defekt w szczerym polu. Auto nie odpala, a do najbliższego serwisu daleko. Corobić? Jeśli ktoś nie ma wykupionej polisy assistance, za odholowanie pojazdubędzie musiał zapłacić kilkaset złotych. Chyba, że może polegać nauczynnych znajomych, którzy pomogą przeciągnąć auto za pomocą linyholowniczej.

 

Czy samochód osobowy może być ciężarówką?

A wszystko przez błędną definicję pojazdu samochodowego w ustawie o drogachpublicznych, przez którą kierowcy aut osobowych z przyczepą o łącznejmasie ponad 3,5 tony musieli również opłacać e-myto.

 

Ewolucja serii TGX i TGS

Bazując na tej zaawansowanej koncepcji pojazdu, MAN Truck & Bus przedstawina międzynarodowych targach samochodów użytkowych IAA Nutzfahrzeuge2012 w Hanowerze nowe pojazdy serii TG, zapowiadając nową generacjęciężkich aut ciężarowych marki MAN.

 

Citroen C4: Po 25 tyś nadal twierdzę że to najrozsądniej wydane pieniądze w tej klasie.

4 Plusy: Widoczność - rewelacyjna ibezkonkurencyjna. Mnogość rozwiązań ustawień we wnętrzu pojazdu + masaschowków. Zużycie paliwa przy tej masie robi wrażenie(pozytywnie). Małaśrednica zawracania pozwala zgrabnie manewrować bądź co bądź sporym

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "masa pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019