Wyszukiwałeś:

massa

. Znaleziono 135 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: massa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 135 wszystkich):

Massa nieprędko wróci na tor

Stan zdrowia Felipe Massy po dramatycznym wypadku podczas sobotnich kwalifikacjido Grand Prix Węgier, poprawia się z godziny na godzinę. Brazylijczyk zostałwybudzony ze śpiączki i być może jeszcze w tym tygodniu opuści szpital. Zakierownicę bolidu Ferrari nie wróci jednak zbyt szybko.

 

Opatrzność Schumachera

Felipe Massa wielokrotnie w wywiadach dawał do zrozumienia swoimrozmówcom, że jest osobą wierzącą i mocno związaną z wiarąchrześcijańską. To, że udało mu się przeżyć bardzo groźny wypadek naWęgrzech z pewnością może zawdzięczać Stwórcy, jednak nie wmniejszym stopniu także Michaelowi Schumacherowi.

 

F1: Massa chce wrócić na domowy wyścig

Felipe Massa, który 25 lipca podczas kwalifikacji do wyścigu Formuły 1o GP Węgier doznał poważnych obrażeń głowy, powiedział, że będziechciał wrócić na tor najpóźniej przed wyścigiem o Grand PrixBrazylii.

 

F1: Massa nie wróci w tym sezonie

Kierowca Ferrari Felipe Massa nie wróci już na tor Formuły 1 w tymsezonie. Jego start może być możliwy dopiero w sezonie 2010.

 

Massa w Maranello: Nareszcie w domu

Brazylijski kierowca Formuły 1 Felipe Massa odwiedził w poniedziałeksiedzibę zespołu Ferrari w Maranello. To pierwsza wizyta kierowcy od czasupoważnego wypadku podczas lipcowego Grand Prix Węgier.

 

Massa znów w bolidzie!

Felipe Massa, po raz pierwszy od lipcowego wypadku podczas kwalifikacji dowyścigu o Grand Prix Węgier, jeździł bolidem Formuły 1. Brazylijskikierowca prowadził w poniedziałek na torze we Fiorano ubiegłoroczny modelteamu Ferrari - F2007.

 

F1: Ferrari zaprezentowało F10

Ferrari zaprezentowało swón nowy bolid na sezon 2010. To dzięki niemuFernando Alonso i Felipe Massa mają pokolorować mistrzostwo świata Formuły 1na czerwono.

 

Domenicali: Massa zostaje u nas

Szef zespołu Ferrari Stefano Domenicali potwierdził, że Felipe Massa wprzyszłym sezonie nadal będzie świadczył usługi dla ekipy czerwonych zMaranello. Tym samym uciął spekulacje na temat ewentualnego zaangażowaniaRoberta Kubicy lub Marka Webbera.

 

Domenicali: Massa musi udowodnić swoją przydatność

Póki co oficjalnych informacji nie ma, choć coraz głośniej spekulujesię o nienajlepszej atmosferze na linii Ferrari-Massa. Szef zespołu StefanoDomenicali powiedział, że rok 2011 zdecyduje o przyszłości Brazylijczyka wewłoskiej stajni.

 

Massa: "Na papierze wyglądamy nieźle"

Felipe Massa po ostatnich niepowodzeniach w wyścigach Formuły 1 ma nadzieję,że nadchodzące Grand Prix Kanady będzie przełomem nie tylko dla niego, aletakże dla zespołu Ferrari.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2020