Wyszukiwałeś:

master

. Znaleziono 276 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: master

Spróbuj też wyszukać: Renault Master sprinter wysprzęglik sprzęgła

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 276 wszystkich):

Nowe minibusy Renault

Renault poszerza gamę pojazdów komercynych do przewozu osób. Cztery nowepojazdy bazować będą na modelach Master i Trafic i będą w staniepomieścić aż 16 pasażerów.

 

Odmłodzone Renault Trafic i Renault Master

Renault zaprezentowało odmłodzoną linię swoich dwóch modeli z segmentu autdostawczych: Trafic i Master. Poza drobnymi zmianami stylistycznymi pojawiłysię nowe silniki wysokoprężne i bogatsza paleta wersji nadwoziowych.

 

Renault Trafic i Master na biodieslu

Renault jeszcze w tym miesiącu wprowadzi do sprzedaży wersje dostawczychmodeli Trafic I Master zasilanych alternatywnym paliwem biodiesel B30. Jest topierwszy krok francuskiego producenta w realizacji planu zakładającegorozpoczęcie do 2009 roku seryjnej sprzedaży silników wysokoprężnychwykorzystujących mieszanki biopaliw.

 

Nowy Master RWD

Renault kontynuuje proces odnawiania linii lekkich pojazdów komercyjnych. Wpołowie roku do sprzedaży trafi odmłodzony model Master RWD, z napędem natylną oś.

 

Renault Master: Po prostu Master

Renault, starając sie wzmocnić swoją pozycje na rynku aut użytkowych,systematycznie i z powodzeniem wprowadza zmodernizowane wersje istniejącychjuż modeli.

 

Nowy Master będzie mógł więcej

12 lat na rynku, 45 rynków i ponad milion sprzedanych egzemplarzy. Tonajkrótsza wizytówka ostatniej generacji modelu Master,największego dostawczaka w gamie Renault. A ma być jeszcze lepiej, bo jużwiosną do sprzedaży trafi kolejna wersja tego pojazdu.

 

Renault Master podbija Litwę

W finale konkursu Litewski Lider Transportu bezkonkurencyjny okazała sięRenault Master. Dostawczak występujący na rynku pod trzema markami: RenaultMaster, Opel Movano, Nissan Interstar otrzymał tytuł Truck of the Year 2011.

 

Master Truck z Continentalem

Wymiana kół na czas, przeciąganie radiowozu, jazda do celu, ciężarowepuzzle czy piknik lotniczy - to tylko niektóre z atrakcji, któreczekają na uczestników VII edycji Master Truck. Impreza, naktórą co roku zjeżdżają najpiękniejsze ciężarówki Europy,obędzie się w dniach 15-17 lipca na lotnisku Polska Nowa Wieś koło Opola.Sponsorem międzynarodowego zlotu jest firma Continental.

 

Nowe silniki Renault Master

Francuski producent od tego roku wprowadza nowe jednostki napędowe z rodzinyRenault Energy, które będą montowane w modelu Master. Nowe silnikipoprawiają zużycie paliwa, nawet o 1 litr.

 

Odnowiony Renault Master

Renault zaprezentował dziś odświeżoną wersję swojego największego modeluz segmentu pojazdu dostawczych. Renault Master będzie miał m.in. nowejednostki napędowe oraz szereg nowoczesnych rozwiązań i technologii. Wsprzedaży na polskim rynku tuż po wakacjach.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019