Wyszukiwałeś:

maszyny X

budowlane X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: maszyny budowlane

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Volvo - już 10 lat we Wrocławiu!

Volvo jest jednym z największych światowych producentów samochodówciężarowych, autobusów i maszyn budowlanych. Grupa Volvo utrzymuje równieżwiodącą pozycję w dziedzinie silników do zastosowań morskich iprzemysłowych oraz komponentów do silników lotniczych.

 

Volvo Trucks umacnia pozycję w branży budowlanej

@page {size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm; } P { MARGIN-BOTTOM: 0.21cm }Znajmocniejszym na świecie samochodem ciężarowym, nowymi, jeszcze bardziejekonomicznymi silnikami oraz skrzynią biegów I-Shift nowej generacji,Volvo Trucks umacnia swoją pozycję w segmencie pojazdów dla branżybudowlanej.

 

Hummer sprzedany Chińczykom

Mocnym akcentem rozpoczął proces restrukturyzacji General Motors. Dzień pozłożeniu wniosku o upadłość GM ogłosił, iż podpisał wstępneporozumienie w sprawie sprzedaży marki Hummer. Nowym właścicielem Hummerabędzie już wkrótce chińska firma Tengzhong.

 
 

Ruszyły prace na budowie mostu w Toruniu

Prace geodezyjne, wycinka drzew, wytyczanie placu budowy, transport płytdrogowych – konsorcjum wykonawcze nowego mostu ma pełne ręce roboty.Prace budowlane ruszyły pełną parą po obu stronach Wisły.„Budowamostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi” to największa wToruniu inwestycja. Dofinansowany z Unii Europejskiej projekt musi zostaćsfinalizowany w pierwszej połowie 2013 roku.

 

CBŚ w katowickim oddziale GDDKiA

Policjanci CBŚ, na polecenie prokuratury, przeszukali katowicki oddziałGeneralnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz siedzibygłównego wykonawcy i firmy nadzorującej wykonanie prac budowlanych przybudowie autostrady A1 Piekary Śląskie – Maciejów. W wynikuprzeprowadzonej akcji zabezpieczono dokumentację związaną z budowąautostrady. Jest to kolejny etap śledztwa w sprawie grupy przestępczej,która z terenu budowy autostrady kradła dolomit, zastępując go innymmateriałem.

 

Inauguracja działalności Volvo Truck Center w Skawinie

Na początku marca br., firma Volvo Polska O/Samochody Ciężarowe uruchomiłanowy, w pełni zarządzany przez Volvo punkt Volvo Truck Center w Skawinie. Nowyobiekt zastąpił dotychczasowy punkt Volvo Truck Center, zlokalizowany wKrakowie, przy ulicy Rybitwy. Inwestycja Volvo jest odzwierciedleniemkonsekwentnie realizowanej przez firmę strategii, ukierunkowanej na ciągłyrozwój oraz modernizację sieci serwisowej, w celu zapewnienia jaknajwyższego poziomu świadczonych usług.

 

15 tysięcy koparkoładowarek Volvo z Wrocławia

Produkcja koparkoładowarek Volvo we Wrocławiu rozpoczęła się w 2002 roku.Maszyny te są od początku projektowane i produkowane w Polsce.Koparkoładowarki z Wrocławia możemy odnaleźć w najdalszych zakątkachświata. Największe rynki zbytu to obecnie Rosja, Brazylia, RepublikaPołudniowej Afryki, Indie. Koparkoładowarki Volvo są także niezwyklepopularne w Polsce i to właśnie klientowi z Polski przypadł zaszczyturoczystego odbioru 15-tysięcznej maszyny opuszczającej linię produkcyjnąwrocławskiej fabryki.

 

Iveco Construction Tour 2012

Iveco Construction Tour 2012 to obecnie największy test pojazdów orazmaszyn budowlanych w Polsce. To koncepcja promocji pojazdów budowlanychIveco, która łączy w sobie nie tylko  możliwość obejrzenia iprzetestowania pojazdów budowlanych Iveco i Iveco Astra, alerównież pozwala zapoznać się z bogatą ofertą Partnerów Ivecoz grupy Fiat Industrial (Case New Holand), co czyni owo wydarzenie atrakcyjnymdla każdego, kto w branży budowlanej ma swój udział.

 

Współpraca Scania i Doosan Infracore

Scania i południowokoreański producent maszyn Doosan Infracore zawarłyporozumienie o umocnieniu współpracy. List intencyjny podaje, że od2014 Scania będzie dostarczać silniki nie tylko do wozideł i ładowarekDoosan, ale również do innych produktów koreańskiej firmy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "maszyny budowlane".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019