Wyszukiwałeś:

mazda X

mazda5 X

5 X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda mazda5 5

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Defekt Mazdy 5 i Mazdy 6

Japoński producent samochodów Mazda wezwie na całym świecie do serwisu 16400 aut modeli Mazda5 i Mazda6 z powodu awarii mocowania wałków rozrządu. Doserwisu muszą trafić egzemplarze wyprodukowane w okresie od 3 października do29 grudnia 2005 roku.

 

Mazda5 po faceliftingu

O tym, iż Mazda powraca oficjalnie w przyszłym roku do naszego kraju wiadomojuż wszem i wobec. Jednym z oferowanych modeli będzie minivan Mazda5,którego wersja po faceliftingu debiutuje właśnie na targach w Bolonii.

 

Facelift Mazdy 5

W kwietniu do sprzedaży na europejskim rynku trafi zmodernizowana Mazda 5. Pozaodświeżonym wyglądem, oszczędniejszymi silnikami i automatycznąprzekładnią auto ma, co ciekawe, kosztować średnio od 200 do 600 euro mniej.

 

Mazda 5: Joker w talii minivanów

Choć nie ma tu takiego ścisku jak wśród kompaktów, to jednaksegment minivanów również obfituje w sporą dawkęróżnych propozycji. Czy Mazda 5, która nie jest tu jednym zliderów pod względem wyników sprzedaży, stanowi ciekawąpropozycję dla poszukujących nieco innej alternatywy? Sprawdziliśmy.

 

Nowa Mazda5 w Genewie

Podczas marcowego Salonu Samochodowego w Genewie zostanie po raz pierwszypublicznie zaprezentowana nowa Mazda5. W sprzedaży auto na europejskim rynkupojawi się jednak dopiero jesienią br.

 
 

Możliwości aranżacji wnętrza Mazdy 5

 

Animacja komputerowa ukazująca możliwe kombinacje ustawień tylnych foteli Mazdy 5.

 

Rodzinny wyjazd Mazdą 5

 

Dalekie i bliskie wypady za miasto Mazda 5.

 

Mazda 5 po zmianach stylistycznych

 

Mazda 5 to kompakt do wielu zadań, może sprawdzić się jako auto rodzinne lub jako środek transportu dla aktywnych. Obecna generacja przeszła facelifting - mojeauto.tv

 

Mazda 2,5,6 z Navi Plus

Mazda Motor Poland wprowadza specjalną edycję modeli Mazda2, Mazda5 i Mazda6.Wersja NAVI Plus pojawi się w salonach sprzedaży w kwietniu bieżącego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mazda mazda5 5".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018