Wyszukiwałeś:

mazda X

targi X

los X

angeles X

cx-3 X

. Znaleziono 8 wyników.

Czy wiesz już co oznaczają kolory słów kluczowych? Sprawdź! »

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mazda targi los angeles cx-3

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Mazda zapowiada model CX-3

Pod koniec listopada na targach w Los Angeles Mazda zaprezentuje kolejny model,który łączy stylistykę KODO z technologią Skyactiv. W "MieścieAniołów" świat zobaczy CX-3, czyli nowy, kompaktowy SUV zJaponii.

 

Zapowiedź Mazdy CX-3 w Los Angeles

Już 19 listopada ruszają targi motoryzacyjne w Los Angeles. Zobaczymy na nichcałkowicie nową Mazdę CX-3. Właśnie pojawił się pierwszy obrazek„teaser” zapowiadający samochód.

 

Mazda CX-3 w całej okazałości

Trzeba przyznać, że Mazda otwiera targi Los Angeles Auto Show mocnym akcentem- CX-3 to niemal murowany bestseller. W nadal rozwijającym się segmenciemałych SUVów będzie konkurowała m.in. z Nissanem Juke. Sprawdźmy, jakprezentuje się nowa Mazda i co zaoferuje klientom.

 
 

Mazda CX-3

 

Mazda CX-3 zadebiutowała na targach Los Angeles Auto Show. Japoński producent wystawia ją do walki z m.in. Nissanem Juke i Peugeotem 2008.

 

Mazda 6 wjeżdża w 2015 rok w nowej odsłonie

Aktywność Mazdy na salonie samochodowym w Los Angeles jest imponująca. Pozapremierą zupełnie nowych modeli CX-3 i MX-5, Japończycy wprowadzają zmiany wklasie średniej - oto Mazda 6 po face liftingu.

 

Odświeżona Mazda CX-5 na salonie w Los Angeles

Mazda podeszła do tematu odświeżenia gamy modelowej niemalże kompleksowo -nowe modele MX-5 i CX-3 oraz face lifting "szóstki" to niewszystko - możemy także podziwiać SUVa CX-5 w nowej odsłonie.

 

Mazda CX-5 w nowej odsłonie

Nowy wygląd nawiązujący do większej CX-9 i sprawdzone silniki, towizytówki Mazdy CX-5, która zadebiutowała na targach w LosAngeles. Europejska wersja pojawi się za pewne w pierwszej połowie 2017 roku.

 

Więcej informacji? » Za mało wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać bez znaków specjalnych.

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019