Wyszukiwałeś:

mercedes X

amg X

. Znaleziono 750 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: mercedes amg

Spróbuj też wyszukać: bmw hamann

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 750 wszystkich):

Mercedes-AMG wykupi 1/4 udziałów w MV Agusta

Oddział niemieckiego koncernu Daimler AG - Mercedes-AMG - wykupi 25%udziałów włoskiego producenta sportowych motocykli - MV Agusta.Współpraca ma dotyczyć głównie kwestii marketingu i sprzedaży,ale Mercedes może odnieść korzyści także na innych frontach.

 

Czarna seria Mercedes AMG GT

Już niebawem na europejskich drogach pojawi się nowy Mercedes AMG GT, a jużpojawiają się spekulacje na temat mocniejszych wariantów.

 

Mercedes AMG GT3 w Genewie

Po zeszłorocznej zapowiedzi w końcu pojawiają sie konkrety. Mercedeszaprezentował pierwsze szkice ekstremalnej wersji modelu AMG GT.

 

Mercedes-AMG GT3 gotowy na podbój torów

Niebawem drogowy Mercedes-AMG GT3 wjedzie do salonów marki ze Stuttgartu i stawi czoła Porsche 911 oraz Jaguarowi F-Type. Na jego bazie Niemcy stworzyli jeszcze coś specjalnego - bolid do wyścigów z serii FIAGT3. 

 

Mercedes AMG-GT S: Młot na Porsche

Telefon dostałem późno, bo popołudniu dzień przed. Informacja była krótka – Tor Kielce i nowy model Mercedesa. Nikt, będąc na moimmiejscu, nawet przez chwilę nie wahał by się. Potwierdziłem: Jadę! Od tejchwili licznik zaczął odliczać minuty do spotkania z „bestią”AMG-GT.

 

Mercedes-AMG GT - dane techniczne

Mercedes-AMG GT możemy zakupić w dwóch wersjach - podstawowej orazwzmocnionej z oznaczeniem S. Oba auta napędza ten sam silnik o poj. 3982 ccm V8bitrubo.

 

AMG zapowiada coś szybkiego

Kilka godzin temu na kanale Youtube marki Mercedes AMG został zaprezentowanyfilm, który prawdopodobnie jest zwiastunem nowego modelu z niemieckiejstajni. Zobacz specjalnie przygotowany film.

 

Mercedes-AMG - od teraz silniki V12 z napędem 4Matic?

Do tej pory jeśli chciałeś kupić topową odmianę Mercedesa-AMG z silnikiemV12, byłeś skazany na tylny napęd - nie żeby było to coś złego.Wyjątkiem była tylko terenowa klasa G, ale teraz 4Matic ma pojawić się teżw pozostałych modelach.

 

Mercedes-AMG GT S od RevoZport

Niemiecki tuner przygotował pakiet, który uatrakcyjnia wyglądaMercedesa-AMG GT S, ale przede wszystkim dostarcza większej mocy. Zobacz, ilemocy RevoZport wykrzesało z 4-litrowego silnika AMG.

 

Mercedes-AMG GT od Piecha - mocniejszy niż "eRka"

Jeżeli na widok "zwykłego" Meredesa-AMG GT mocno ziewasz, możeszkupić mocniejszą wersję "S" lub niemal wyczynowe, limitowane"R". No chyba, że szukasz czegoś totalnie odjechanego, wtedymożesz skorzystać z usług firmy Piecha.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "mercedes amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018